Facebook logo

پیشنهاد خطرناک چند بازیکن به سرپرست باشگاه پرسپولیس

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

به گزارش سیتنا، تیم فوتبال پرسپولیس که با شکست برابر استقلال نتوانست به دیدار فینال رقابت های جام حذفی راه پیدا کند، همچنان با خطر بسته شدن پنجره نقل و انتقالات به خاطر بدهی چند میلیاردی به برانکو مواجه است. 

با وجود مشکلات مالی که وجود دارد مسئولان این باشگاه توانستند با حمایت کارگزار اسپانسری مبلغ بدهی به سرمربی پیشین خود را آماده کنند تا در سریعترین زمان ممکن پس از انجام امور اداری این پول به حساب برانکو ایوانکوویچ واریز شود و سرخپوشان از خطر محرومیت فرار کنند.

در حالی که مسئولان باشگاه پرسپولیس آماده انجام این انتقال بودند تا پرونده شکایت برانکو بسته شود، حضور مهدی رسول پناه در تمرین روز دوشنبه سرخپوشان و گفتگویی که با بازیکنان در رختکن داشت معادلات جدیدی را برای این باشگاه رقم زد که در صورت محقق شدن خطرات زیادی را متوجه باشگاه خواهد کرد.

خبرنگار مهر کسب اطلاع کرد پس از آنکه رسول پناه در گفتگو با بازیکنان تاکید می کند که در باشگاه پول هست اما باید اول پول برانکو را بدهند، برخی بازیکنان به این وضعیت اعتراض می کنند و خواستار دریافت مطالبات خود و تسویه حساب می شوند. 

سرپرست باشگاه پرسپولیس عنوان می کند اگر پول برانکو را پرداخت نکنند باشگاه با محرومیت از پنجره نقل و انتقالات مواجه خواهد شد و وی به عنوان مسئول اصلی باشگاه از سوی هواداران تحت فشار قرار خواهد گرفت. 

به دنبال مطرح شدن این موضوع، برخی بازیکنان به رسول پناه پیشنهاد می دهند که اول پول آنها را بدهد بعد به فکر برانکو باشد. این تعداد از بازیکنان تاکید می کنند که در صورت تسویه حساب کردن با آنها، اگر پنجره نقل و انتقالات بسته شد، از مدیریت باشگاه حمایت خواهند کرد و اجازه نمی دهند پیکان  انتقادات به سمت سرپرست باشگاه باشد. 

این پیشنهاد مهدی رسول پناه را مردد می کند و به گفته برخی حاضران وی مقابل این پیشنهاد نرمش نشان می دهد و به نوعی آنها را می پذیرد که یک خطر بزرگ برای سرخپوشان خواهد بود. اگر باشگاه پرسپولیس طلب برانکو را در زمان تعیین شده ندهد قطعا با محرومیت مواجه خواهد شد اما چند بازیکن به سرپرست باشگاه اصرار کرده اند که مطالبات آنها را بدهند تا از مدیریت حمایت کنند!

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.