راهنمای خرید لوازم جانبیراهنمای خرید ویژگی های یک اسپیکر رو میزی خوب

دسته‌بندی نشده

بسیاری از افراد علاقه مند به خرید اسپیکر رومیزی اینجا کلیک کنید تماشای فیلم و گوش دادن به موسیقی هستند. وقتی می خواهید کیفیت صدای عالی را تجربه کنید ، بهتر است یک اسپیکر رومیزی خریداری کنید.

راهنمای خرید اسپیکر خانگی

 

با پیشرفت تکنولوژی خرید اسپیکر رومیزی و فراگیر شدن تماشای فیلم و گوش دادن به موسیقی ، خرید اسپیکر یکی از نیازهاست. واجب شده است. بلندگوهای رومیزی انواع مختلفی دارند که کسانی که به دنبال چنین بلندگوهایی هستند دشوار می کند. شرکت های بزرگ در سراسر جهان ، با استفاده خرید اسپیکر رومیزی از آخرین فن آوری ها ، سعی در تولید محصولات جدید و عالی به صورت روزانه دارند. بیشتر کاربران رایانه موافقند که یک اسپیکر رومیزی یک وسیله عملی است. بهتر است هنگام خرید این وسیله کارآمد دقت کنید تا انتخاب درستی داشته باشید.

هر یک از ما بسته به نیاز خود یک خرید اسپیکر رومیزی اسپیکر رومیزی ارائه می دهیم ، انواع مختلفی از این بلندگوها وجود دارد که شامل: دسک تاپ ، قابل حمل ، بی سیم ، دستیار صوتی و .. ممکن است برای تماشای فیلم ، گوش دادن به موسیقی یا خود به یک بلندگوی مدرن نیاز داشته باشید. ممکن است برای گوش دادن به موسیقی با صدای آرام و واضح در دفتر کار خود ، به یک جفت بلندگوی کوچک Itrio در کنار لپ تاپ خود نیاز داشته باشید. در این مقاله سعی داریم اطلاعات خرید اسپیکر رومیزی را در اختیارتان قرار دهیم و معیارهای خرید اسپیکر صحیح را بیان کنیم تا بتوانید در هنگام خرید انتخاب درست و عاقلانه ای داشته باشید. بسیاری از افرادی که اطلاعات کافی در این زمینه ندارند ، خرید اسپیکر رومیزی می گویند که بلندگو فقط شکل و کیفیت صدای آن است ، اما متخصصان می دانند که این دستگاه مانند سایر دستگاه های دیجیتال ، انواع مختلفی دارد که دسته های مختلفی دارند و می توان خرید اسپیکر رومیزی با آنها استفاده کرد. تجهیزات جانبی. خانه را تنظیم کنید.

راهنمای خرید اسپیکر دسکتاپ

 

مدل های مختلف بلندگوهای رومیزی
در این بخش ، ما می خواهیم در مورد مدل های خرید اسپیکر رومیزی مختلف بلندگوهای رومیزی به شما بگوییم. در صورت تمایل بهتر است تا پایان پست با ما باشید.

بلندگوهای کف
بلندگوهای فوق یک مدل بلندگوی عمومی خرید اسپیکر رومیزی با پخش صدا از اطراف است که برای تماشای فیلم بسیار مناسب است. این قابلیت پخش موسیقی استریو را دارد و در ابعاد مختلف و همچنین قدرت متفاوت تولید شده است. به دلیل تنوع قیمت و اندازه این نوع بلندگوها از کیفیت نسبتاً متوسطی برخوردار هستند.

بلندگوی قفسه کتاب

نمونه ای از بلندگوی قفسه ای
بلندگوهای فوق شباهت زیادی به بلندگوهای خرید اسپیکر رومیزی مدل Flora دارند و صدای بیس کمتری نسبت به مدلهای Flora دارند. اندازه آنها نسبتاً کوچک و مناسب برای قرار دادن در مکانهایی است که فضای کافی ندارند. اگر این بلندگوها را روی پایه قرار دهید ، قطعاً کیفیت صدای بهتری خواهید داشت. خرید اسپیکر رومیزی اگر به لطف پایه فاصله بلندگو و زمین بیشتر باشد امواج صوتی مستقیم شنیده می شود که از کیفیت بالاتری برخوردار است.

راهنمای خرید اسپیکر کامپیوتر

 

بلندگوی ایستاده
بلندگوهای ایستاده معمولاً در دو طرف خرید اسپیکر رومیزی دستگاه قرار می گیرند و بیشترین جلوه های صوتی را دارند. اگر می خواهید تماشای تلویزیون خود را لذت بخش تر کنید ، بهتر است از این بلندگوها استفاده کنید. خرید این نوع بلندگوها برای کسانی مناسب است که بالاترین کیفیت را می خواهند.

بلندگوی همه در یک
گلدسته های اطراف در دو طرف دستگاه قرار خرید اسپیکر رومیزی دارند که نحوه کار دستگاه به گونه ای است که صدا از پشت گوش برمی گردد.

بلندگوی کانال مرکزی
اگر می خواهید سینمای خانگی بسازید ، خرید اسپیکر رومیزی بهتر است قبل از خرید اسپیکر مرکزی که می تواند دیالوگ ها و صدای فرکانس متوسط ​​را با کیفیت خوب پخش کند ، فکر کنید. بهتر است اسپیکر محور کانونی را در جلوی مرکز خرید اسپیکر رومیزی مانیتور تلویزیون یا زیر آن در مرکز پهنای صفحه قرار دهید.

اسپیکر خوب با قیمت مناسب

 

بلندگوهای ساب ووفر
اگر می خواهیم صداها را تقسیم کنیم ، خرید اسپیکر رومیزی باید بگوییم که صدا در سه گروه کم ، متوسط ​​و زیاد است. صداهای کم که به آنها بیس گفته می شود مانند صدای ساب ووفر حاوی امواجی با طول موج بیشتر و قدرت بالاتر هستند. می توانید از بلندگوهای ساب ووفر در خانه استفاده کنید و برای این کار بهتر است بلندگو را خرید اسپیکر رومیزی به گوشه نزدیک کنید تا صدای با کیفیت بهتری تولید شود.

بلندگو نوار
این نوع بلندگوها خرید اسپیکر رومیزی برای ایجاد صدای کافی برای افرادی که خانه آنها فضای کافی برای قرار دادن بلندگو ندارد ، طراحی شده است. دستگاه فوق در زیر تلویزیون های HD قرار گرفته است.

بلندگوی پایه
اسپیکر پایه فضای کمی را اشغال می کند ، دارای پیشرفته ترین فناوری است خرید اسپیکر رومیزی که می تواند امواج صوتی AirPlay یا Wi-Fi را از سیستم های مناسب دریافت کند.

راهنمای خرید اسپیکر بلوتوث

 

اسپیکر قابل نصب
بلندگوهای قابل نصب را می توان به راحتی خرید اسپیکر رومیزی در دکوراسیون منزل ، سقف یا دیوار نصب کرد تا مشکلی برای دکوراسیون ایجاد نکند.

بلندگوی کامپیوتر
بلندگوهای رومیزی جزئی جدایی ناپذیر از وسایل خرید اسپیکر رومیزی جانبی رایانه روی میز کامپیوتر است و از دو یا سه قطعه تشکیل شده است. بدنه این بلندگوها به گونه ای طراحی شده است که از تابش الکترومغناطیسی جلوگیری می کند و به صفحه آسیب نمی رساند.

اسپیکر قابل حمل
بلندگوهای قابل حمل دستگاه های قابل حمل هستند که خرید اسپیکر رومیزی به راحتی می توانید آنها را در هر کجا که می خواهید با خود حمل کنید.

بهترین اسپیکر کامپیوتر

بلندگوی بی سیم
بلندگوهای بی سیم خرید اسپیکر رومیزی انعطاف پذیر هستند و با استفاده از فن آوری های پیشرفته مانند AirPlay یا بلوتوث امواج صوتی را دریافت می کنند. بلندگوهای بی سیم کوچک و سبک وزن هستند و جابجایی آنها آسان است.

ما قطعاً از استفاده از بلندگوهای با کیفیت بالا لذت می بریم خرید اسپیکر رومیزی زیرا شنیدن صدای واضح باعث لذت بردن از موسیقی می شود. هنگام انتخاب ، نباید ظاهر و

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.