Facebook logo

از هدایت پرسپولیس استعفا می‌دهم/ هرچه شنیدم دروغ بود

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

به گزارش ایران پژواک، یحیی گل محمدی در حاشیه تمرین امروز پرسپولیس به خبرنگاران اظهار کرد: هفته پیش تمریناتمان را پس از چند روز استراحت شروع کردیم. درگیر نقل و انتقالات بودیم. بازی ها تمام شده بود و ما باید خودمان را برای لیگ قهرمانان آماده می کردیم.

گل محمدی درباره عملکرد نقل و انتقالاتی باشگاه پرسپولیس افزود: دو ماموریت داشتیم. ابتدا اینکه بازیکنان فعلی تیم را حفظ کنیم که بعضی از آنها در طول فصل جدا شدند.خرید هایی هم باید می داشتیم. در طول فصل بیرانوند و آنتونی استوکس رفتند. چندروز قبل ترابی و  امروز هم علیپور. ما جای این بازیکنان، خریدهایی داشتیم و لیست خروج آنچنانی هم نداشتیم.

وی ادامه داد: اکثر تمرینات ناقص بود و انرژی زیادی از ما گرفت. گویا مشکل بشار رسن هم برطرف شده و قرار است سر تمرین بیاید. بازیکنان خیلی خوبی نظیر ترابی و علیپور را از دست دادیم. دوست داشتیم با آنها در لیگ قهرمانان آسیا باشیم اما این اتفاق نیفتاد. از زحمات انها هم تشکر می کنم. به هر حال یکسری مشکلات باعث شد تا نتوانیم با تیم باشیم.

سرمربی سرخپوشان پایتخت راجع به مشکلات این تیم تاکید کرد: نمی خواهم خاطر هواداران را ناراحت کنم اما برخی مشکلات قابل گفتن نیست. هنوز تمرینی که باید با تمام بازیکنان انجام دهیم را برگزار نکردیم. با وجود تمام نامه هایی که از دو ماه پیش داشتم و گفتم بحث ماندن بازیکنان حل شود تا پس از اتمام لیگ برتر و جام حذفی تمرکز تیم روی تمرینات باشد اما اینقدر دیر جنبیدیم و معطل کردیم که این اتفاقات افتاد. باید با تیم ناقص تمرین کنیم. یک هفته دیگر بازی داریم ولی تمرین کاملی نکردیم.

گل محمدی یادآور شد: رقیبان ما بازیکنان برزیلی گرفته اند. باید رقابت کنیم. یکسری مشکلات پیش پا افتاده داریم که هنوز حل نشده است. تنها چیزی هم که در این مدت شنیده ام دروغ بوده است. فردا هم نامه عدم همکاری خودم را به باشگاه ارائه می دهم و بعد از لیگ قهرمانان آسیا احتمالا از این تیم جدا می شوم. بخاطر هواداران می روم. واقعا خودم از این همه دروغ خسته شده ام.

وی درباره اینکه مخاطب او از دروغگو بودن چه کسی است؟ گفت: آن کس که باید بفهمد می فهمد. به بازیکن جدید تیم قرار بود امروز پرداختی داشته باشند ولی متاسفانه این کار را نکردند. بازیکن از جیب خودش رفته است پول رضایتنامه داده و ذهنش درگیر این مسائل است. اینگونه نمی توان کار کرد. من اینگونه نمی توانم کار کنم. من حرفی از اسپانسر نزدم. آنها خودشان می دانند.  باید بیایند و بگویند چرا اینگونه می کنند.

گل محمدی درباره تاخیر بازیکنان برای حضور در چمن تمرین گفت: دیدید دیر بر سر تمرین آمدند؟ قرار بود با بازیکنان تسویه کنند. هفته پیش آقای رسول پناه آمد و قول داد اما متاسفانه به حرفش عمل نکرد.

وی درباره اینکه آیا بازیکنی را خواسته که جذب نشده باشد؟ تاکید کرد: وارد این بحث نمی شوم. در نقل و انتقالات خیلی ضعیف ظاهر شدیم. به جای اینکه به فکر تمرین باشیم مدام به فکر نقل و انتقالات هستیم.

گل محمدی درباره اینکه رسول پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس گفته موضع من با بازیکنان یکی است و آنها از جای دیگر ناراحت هستند، افزود: وقتی من مدیر یک تیم می شوم می دانم پرسپولیس مشکل دارد. اینکه فرد دیگری آمده و مشکلات زیادی درست کرده دلیل نمی شود مشکلات را حل کند. او اختیار دارد و باید بتواند درآمدزایی کند. ما در این مدت فقط دروغ شنیدیم و متاسفانه هیچ کس تمرکز تمرینی ندارد.

وی تاکید کرد: مدیریت تیم باید جوابگوی بازیکنان باشند. نمی توان تیم را رها کرد. اگر هم این حرفها را می زنم دیگر به انتها رسیده ام.

گل محمدی درباره جلسه با رسول پناه گفت:  با او هم صحبت شده و ایشان هم در جریان است.

سرمربی پرسپولیس درباره احتمال نتیجه گیری های ضعیف تیمش در ادامه رقابت های لیگ قهرمانان آسیا تصریح کرد: به همکارانم در کادرفنی گفتم حالا که قهرمان شده ایم وضع به این شکل است. من و تیمم جانمان را برای نتیجه گیری هم می دهیم اما واقعا شرایط خوبی وجود ندارد.

وی گفت: اگر اتفاقی بیفتد اولین نفری که زیر سوال می رود من هستم. من هر روز این اتفاقات را می بینم. تیم های دیگر نتیجه نمی گیرند هم پول می گیرند و هم بازیکن! پس چرا ما مشکل داریم؟

سرمربی سرخپوشان پایتخت درباره احتمال محرومیت پرسپولیس از حضور در نقل و انتقالات تابستانی گفت: خیلی با بازیکنان صحبت کردیم که آرام باشند اما کاری از دست من بر نمی آید. حالا هر کس می خواهد سرکار باشد باید آن را حل کند.

وی درباره لیست خروج این تیم و قرار گرفتن نام محسن ربیع خواه و محمد انصاری در این لیست، گفت: محسن ربیع خواه و انصاری مصدوم هستند و این خبر صحت ندارد. اوساگونا هم مشکل مالی داشت و رفت.

سرمربی پرسپولیس در خصوص وضعیت رادوشوویچ دروازه بان این تیم و اینکه آیا او هم در لیست مازاد است؟ گفت: رادو دروازه بان تیم است و می ماند.

گل محمدی درباهر نحوه فسخ قرارداد مهدی ترابی تاکید کرد: من از دو ماه پیش نامه زدم و گفتم تکلیف بازیکنانی که بندهای قراردادی دارند را مشخص کنید. از قبل قابل پیش بینی بود روزهایی که با استرس دنبال می کنیم.

سرمربی سرخپوشان درباره احتمال ادامه همکاری خود با پرسپولیس در صورت حل مشکلات گفت: دوست ندارم کسی به من دروغ بگوید. در این چند وقت خیلی دروغ شنیده ام.

گل محمدی درباره برگزاری ادامه بازی های لیگ قهرمانان آسیا بطور متمرکز گفت: به هر حال بیماری کرونا وجود دارد و ما از قطری ها ممنونیم که اجازه دادند بازی ها برگزار شود. امکانات خوبی دارند واگر قطر نبود این بازی ها لغو می شود.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.