Facebook logo

باقری: با بسته شدن پنجره نقل‌وانتقال، تمدید قرارداد وظیفه بود

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

به گزارش خبرورزشی، فرشید باقری پس از تمدید قراردادش با استقلال در جمع خبرنگاران گفت: در این شرایط وظیفه خودم می‌دانستم که قبل از هر چیز، در خدمت باشگاه باشم چراکه پنجره نقل و انتقالاتی بسته شده و کمترین کاری که می‌توانستم انجام دهم، تمدید قرارداد با استقلال بود.

او ادامه داد: فصل خوبی را پشت سر نگذاشتم، چون با آسیب دیدگی و اتفاقات مختلفی سپری شد، ولی امیدوار هستم در سال آینده ابتدا برای هواداران و بعد برای دل خودم جبران کنم. وقتی فوتبال خوبی بازی می‌کنم، حالم خوب است و امیدوار هستم اتفاقات خوبی برای استقلال و من بیفتد.

هافبک استقلال درباره شرایط این تیم در آستانه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا عنوان کرد: باید سر تمرین برویم و ببینیم وضعیت به چه شکلی است. کار در آسیا همیشه سخت بوده، ولی استقلال هم نشان داده که در لیگ قهرمانان تحت هر شرایطی حرف برای گفتن دارد و ان‌شاءالله در این فصل اتفاقات مثبتی بیفتد.

باقری تاکید کرد: احساس می‌کنم هنوز نتوانستم توانایی‌های خودم را آنطور که دوست دارم، در استقلال نشان بدهم. از خدا می‌خواهم امسال کمک کند تا توانایی‌هایم را نشان دهم و باشگاه استقلال، هواداران و خودم رضایت داشته باشیم.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *