Facebook logo

رسول‌پناه: قرارداد یحیی با پرسپولیس شائبه دارد

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

به گزارش سیتنا، مهدی رسول‌پناه پس از جلسه امروز هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: در جلسه امروز مصوباتی داشتیم در رابطه با پرداختی به بازیکنان داخلی و خارجی. بحث خصوصی سازی مطرح شد و همچنین در مورد برخی از دیونی که فوری بود و باید پرداخت می‌شد، تصمیماتی گرفته شد.

وی در مورد اینکه آیا برای اولتیماتوم کنفدراسیون فوتبال آسیا به باشگاه‌های بدهکار در جلسه امروز صحبتی شد، عنوان کرد: بله انشاالله در این زمان یکی دو ماهه اکثر طلبکاران را که چه از لحاظ محاکم قضایی شکایت کرده‌اند و چه آن‌ها که شکایت نکرده‌اند، قرار شده دیون آن‌ها را پرداخت کنیم. هنوز حساب دقیقی نشده، اما قرار است پرداخت شود.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد تقاضای غرامت این باشگاه از استوکس، گفت: غرامتی که ما درخواست کردیم بر اساس قرارداد بوده، ولی به هر حال تصمیم نهایی را فیفا می‌گیرد که به صورت رای به ما اعلام می‌کند. رسول‌پناه در خصوص وضعیت بشار رسن، اظهار داشت: بشار رسن به زودی می‌آید و ما قرار است تا دو سوم قرارداد را به محض ورود به او پرداخت کنیم. او حتما قصد ورود به ایران را دارد و اگر مشکلاتی از نظر سفر هوایی باشد به صورت زمینی می‌آید.

وی در خصوص اخباری که پیرامون امضا نکردن الحاقیه توسط هاشمی (عضو هیئت مدیره پرسپولیس) که باز هم به شائبه اختلاف درون هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس دامن می‌زند، گفت: اختلاف نظر در هیئت مدیره طبیعی است. اما بحث اختلاف بین خود اعضای هیئت مدیره کذب محض است. در مورد بحث الحاقیه صاحبان امضا یکی از اعضای هیئت مدیره به همراه سرپرست باشگاه است. این در اساسنامه وجود دارد و ما این کار را کردیم. در مصوبه هیئت مدیره همه اعضای هیئت مدیره یعنی سه نفر آن را امضا کردند.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد چک‌های باشگاه شهر خودرو و رضایتنامه یحیی گل‌محمدی و اینکه آیا طلب او وصول شد، عنوان کرد: بله در مورد رضایتنامه گل‌محمدی وصول شد. در مورد بحث فرهاد حمیداوی و چک‌های شهر خودرو مشکلی وجود دارد که ما از بازرسی کل کشور استعلام گرفتیم و تا تعیین تکلیف شود.

رسول‌پناه در مورد اینکه آیا این تعیین تکلیف در مورد رضایتنامه گل‌محمدی انجام می‌شود، گفت: خیر نشده است، نسبت به اصل قرارداد با باشگاه پرسپولیس اشکالات فنی وجود دارد یکی از مسائلش این است که صاحبان امضا در آن موقع که باید مدیرعامل و یکی از اعضای هیئت مدیره باشند، امضا نکرده‌اند، بنابراین شائبه وجود دارد و ما از مراجع نظارتی خواسته‌ایم تعیین تکلیف کنند. وی در مورد اینکه آیا قرار نیست اعضای جدیدی به هیئت مدیره پرسپولیس اضافه شود، گفت: این مسئله در حوزه مجمع است و انشاالله در چند روز آتی تعیین تکلیف خواهد شد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در مورد گلایه‌های اوساگونا اظهار داشت: من با مدیر برنامه‌های او امروز صبح صحبت کردم، پیگیر کار او هستم، مشکلی که وجود دارد از نیجریه به ترکیه یا دوحه یا دبی پروازی وجود ندارد حتی ما به آن‌ها گفتیم خودتان بلیت تهیه کنید و ما اینجا پرداخت می‌کنیم. قرار شد این کار را انجام دهد و وقتی به تهران آمد دستمزد او را سریعا پرداخت می‌کنیم.

رسول‌پناه در مورد آیا نامه‌ای را برای باشگاه شهر خودرو تنظیم کرده و به این باشگاه ارسال کرده است، عنوان کرد: نه ربطی به خود باشگاه ندارد، ما باید این کار را برای مراجع نظارتی انجام دهیم و با آن‌ها در ارتباط هستیم.

وی در خصوص تمدید قرارداد برخی بازیکنان این تیم و اینکه گفته می‌شود افشین پیروانی از سوی او مامور شده برای تمدید قرارداد با برخی بازیکنان صحبت کند، گفت: بحث تمدید قرارداد‌ها در حوزه وظایف سرمربی و سرپرست تیم است. یحیی گل‌محمدی هم چند روز پیش اعلام کرد که پس از این ۹ بازی انشاالله تعیین تکلیف شود.

سرپرست باشگاه پرسپولیس در خصوص اصلاح اساسنامه و اعتراض برخی مدیران باشگاه‌ها به اینکه با آن‌ها برای این موضوع مشورت نشده، عنوان کرد: ما هم خودمان در ارتباط با اصلاح اساسنامه مصر هستیم. نماینده حقوقی ما به عنوان نماینده باشگاه در فدراسیون است و نظر باشگاه را هم اعمال می‌کند.

رسول‌پناه در خصوص اینکه چند درصد از قرارداد بازیکنان پرداخت شده و آیا ممکن است بازیکنان تیم با کسب قرارداد به خاطر لغو لیگ، مواجه شوند، اظهار داشت: در رابطه با این قضیه اول هیئت مدیره باید تصمیم‌گیری کند. در مورد اتمام لیگ اگر لیگ تمام شود ما تابع قوانین هستیم، هر چه فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ به ما بگویند همان را قبول می‌کنیم.

وی در خصوص اینکه ۴ باشگاه خصوصی خواهان لغو لیگ هستند، گفت: نظرم را چندین بار اعلام کرده‌ام بازی‌ها باید برگزار شود. ما تابع قانون هستیم، بحث و سلامتی بازیکنان برای ما خیلی مهم است. باید بپذیریم که تابع قانون باشیم و هر چه سازمان لیگ بگوید باید آن را قبول کنیم.

سرپرست باشگاه پرسپولیس درپاسخ به این سؤال که آیا تست‌های کرونا گران هستند، گفت: ‌بله.

رسول‌پناه در مورد اینکه آیا هزینه تست‌های کرونا، آنقدر زیاد است که به باشگاه‌ها فشار بیاورد، اظهار داشت: به نظرم این‌ها بهانه است. این‌ها برای سلامتی بازیکنان مهم است. هر باشگاهی سلامتی بازیکنان به نظرم برایش مهم باشد. چندین بازیکن از باشگاه‌های مختلف مبتلا هستند و اگر این آزمایش‌ها نبود و این الزامات سازمان لیگ را اعمال نمی‌کردیم همین را متوجه نمی‌شدیم؛ بنابراین باشگاه‌ها اگر بخواهند این عمل را انجام دهند، هیچ مشکلی ندارند و اگر بخواهند همراهی کنند هیچ مشکلی ندارد.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *