Facebook logo

دانشگاه علم و صنعت میزبان همایش مجازی “روز باز ۹۹”

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

به گزارش سیتنا و بر اساس اعلام معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علم و صنعت ایران، این دانشگاه برای معرفی بیشتر خود به دانش آموزان و داوطلبان کنکور سراسری ۱۳۹۹ و اولیای آنها، همایش مجازی “روزِ بازِ ۹۹” ویژه آشنایی با رشته‌ها و دانشگاه علم و صنعت ایران را برگزار می کند.

بر این اساس همایش “روزِ بازِ ۹۹”از تاریخ ۲۲ تا ۲۴ شهریور ماه جاری به مدت سه روز و به صورت مجازی برگزار می شود و داوطلبان رشته های مهندسی مکانیک، مهندسی راه آهن، مهندسی معماری و ریاضی روز شنبه ۲۲شهریور، داوطلبان علاقه مند به رشته های مهندسی برق، مهندسی صنایع، مهندسی کامپیوتر و فیزیک روز یکشنبه ۲۳ شهریور و در نهایت علاقه مندان به رشته های مهندسی شیمی، مهندسی عمران، طراحی صنعتی و مهندسی مواد نیز روز دوشنبه ۲۳ شهریور ماه سال جاری می توانند در همایش “روزِ بازِ ۹۹” شرکت کنند.

دانشگاه علم و صنعت همچنین اعلام کرده است که درهای مجازی این دانشگاه به روی عموم جامعه ایران باز می شود تا علاقه مندان و به ویژه پذیرفته شدگان کنکور سراسری ۹۹، ضمن بازدید مجازی از دانشگاه، در قالب برنامه های ویژه ای با ظرفیت های دانشگاه (دانشکده ها، آزمایشگاه ها، فعالیت های آموزشی، پژوهشی، فرهنگی، ورزشی و…) آشنا شوند. بنابراین علاقه مندان برای ورود به همایش فوق می توانند به نشانی http://openday.iust.ac.ir/ مراجعه کنند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *