Facebook logo

شب زنده‌داری سرپرست پرسپولیس به خاطر مسابقات بسکتبال!

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

به گزارش خبرآنلاین، برایتان جالب خواهد بود اگر بدانید افشین پیروانی سرپرست پرسپولیس بامداد از خواب بیدار می‌شود تا رقابت‌های بسکتبال NBA را تماشا کند. او در این باره می گوید: «همانطور که می دانید در کنفرانس غرب لس آنجلس لیکرز و هیوستون در پلی آف بازی می‌کنند. من شدیدا طرفدار لیکرز هستم. راستش من خودم فوتبالیست بودم و در بالاترین سطح فوتبال یعنی جام جهانی بازی کردم ولی اگر الان از من بپرسید جذاب ترین ورزش دنیا چیست می گویم بسکتبال.» او ادامه می دهد: «در بازی لیکرز و هیوستون هم یک دوگانه مسی رونالدو داریم. لبرون و هاردن که ستاره های بسکتبال جهان هستند. من طرفدار لبرون جیمز هستم. دلم می‌خواهد لس آنجلس لیکرز قهرمان شود. حتی اگر صبح زود تمرین داشته باشیم و بامداد بازی باشد من زودتر بیدار می شوم که بازی بسکتبال را ببینم.»

پیروانی از جمله پیشکسوتانی است که اضافه وزن نیاورده و سر وزن است. وقتی در این باره از او سوال می شود می گوید: «ببینید من رژیم می گیرم. فراموش نکنید تریبت بدنی خوانده ام. مثلا اگر شب جایی میهمان باشم ناهار نمی خورم. ببینید چاقی از خوردن است. بعضی ها می گویند من حرص می خورم چاق می شوم. به نظرم حرص باعث افزایش اشتها می شود و بعد شما غذا می خورید که چاق می شود.»

سرپرست پرسپولیس اما چرا همیشه با کت و شلوار و لباس رسمی در تمرین حاضر می شود؟ او جواب می دهد: «من اتفاقا لباس ورزشی زیاد دارم. لباس های خوبی هم دارم. خیلی وقت ها دوستانم از جمله یحیی و کریم می گویند بیا قبل از شروع تمرین گرم کن و ورزش کنیم. می گویم باشه ولی هیچوقت نشده با لباس ورزشی به تمرین برویم. نمی خواهم کلاس بگذارم. بحث این چیزها نیست. معتقدم اگر بخواهی کار مدیریت کنی باید استایل، ظاهر، پرستیژ، قدرت بیان، ادب، اخلاق و… را در کنار هم داشته باشی. اینها یک پازل است که باید در کنار هم باشند. البته من ضعف و کمبود دارم. بعضی جاها هم شاید ناتوان بودم. همیشه اما تلاش کردم تلاشم را کنم. همیشه وقت می گذارم. الان من پیرترین آدم پرسپولیس هستم. 50 سال دارم ولی با بچه ها مثل برادر هستم. همیشه هم گفته ام در تیم کسی از دیگری بزرگتر نیست. شما 11 ستاره بیاور ولی تیم با هم رفیق نباشند چه فایده؟!»

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.