Facebook logo

با یک تیم اروپایی قرارداد امضاء کردم و به فوتبال ایران فکر نمی‌کنم!

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

به گزارش ورزش سه، رضا اسدی هافبک تراکتور که از تیم های پرسپولیس و استقلال هم پیشنهاداتی داشته به اروپا رفته و تصمیم دارد فوتبالش را در خارج از ایران ادامه دهد. رضا اسدی پس از ماه‌ها سکوت درباره آینده‌اش،گفت: تنها هدف و مقصدی که برای خود در نظر گرفتم، فوتبال اروپا است و به هیچ چیز دیگری فکر نمی‌کنم. در این چند ماه با هیچ باشگاهی در ایران صحبت نکرده و نخواهم کرد.

هافبک فصل گذشته تراکتور یادآور شد: اگر دنبال پول بودم، به دو پیشنهاد از لیگ ستارگان قطر و یک پیشنهاد از تایلند که ارقام آنها یک میلیون دلار بود، پاسخ مثبت می‌دادم ولی بخاطر اینکه قصد رفتن به اروپا را داشتم، به آنها فکر نکردم. اصلا بحث من با تیم‌های داخلی مالی نیست چون اگر دنبال پول گرفتن بودم، با قطری‌ها توافق می‌کردم.

اسدی با اشاره به دوران حضورش در تراکتور ابراز کرد: فوتبال ایران فعلا برای من تمام شده و لذت حضورش را در تراکتور چشیدم که با قهرمانی در جام حذفی و کسب سهمیه آسیایی همراه شد.

او با تاکید بر اینکه هیچ راه بازگشتی به تیم‌های ایرانی ندارم، گفت: دنبال کارهای اقامتم در اروپا هستم و قراردادم با باشگاه جدیدم را هم آنها باید طبق شرایط خودشان اعلام کنند چراکه قراردادم را امضاء کردم.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *