Facebook logo

بلای اکبرپور را بر سر مطهری نیاورید

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

به گزارش خبرورزشی، علیرضا نیکبخت‌واحدی درباره بازی استقلال و الشرطه معتقد است رفتاری که با امیرارسلان مطهری می‌شود او را به یاد یکی از هم‌تیمی‌های سابقش می‌اندازد. او از بازی استقلال به شدت انتقاد می‌کند و درباره بازی بعدی گفت کار دشواری در پیش است.

استقلال مقابل الشرطه چطور بود؟
افتضاح! این یکی از زشت‌ترین بازی‌های استقلال در این ماه‌ها بود. هیچ حرکت تاکتیکی در تیم دیده نمی‌شد و مسیر حرکات بازیکنان اصلاً با یکدیگر همخوانی نداشت و حداقل این بود که تیم با همان تفکرات فرهاد مجیدی به میدان برود ولی بازی که دیدیم هیچ ربطی به کادر فنی نداشت، چون به هر حال آقا مجید (نامجومطلق) و بقیه که ظرف این یک هفته کار جدیدی نکرده بودند ولی تیم در نیمه دوم کمی بهتر شد.

دلیلش چه بود؟
فکر می‌کنم با ورود علی کریمی نظم خاصی در تیم استقلال ایجاد شد و تیم بهتر بازی کرد و نتیجه اش را هم دید.

الشرطه را چطور تیمی دیدید؟
آن‌ها انتحاری بازی می‌کردند و از دقیقه یک آمده بودند کار را تمام کنند و، اما و اگر‌ها را کنار بگذارند و زود هم گل زدند. اگر تعویض‌های نیمه دوم را انجام نمی‌دادند، بعید نبود استقلال همین یک گل را هم نمی‌زد.

مطهری بازیکن محبوب شماست. او را چطور دیدید؟
خدا کند اتفاق بدی برای این پسر نیفتد. نباید تصور شود مطهری بازیکن نجات‌دهنده است. در آن صورت همه ما باید از دیدن بازی زیبایش محروم شویم.

چطور؟
یادم هست زمان منصورخان خدابیامرز (پورحیدری)، علیرضا اکبرپور یکی، دو بازی دقیقه ۶۵ وارد ترکیب شد و گل زد، از آن به بعد همیشه او را به عنوان هرکول جیبی در نیمه دوم بازی می‌دادند، چون یا گل می‌زد، یا پاس گل می‌داد یا پنالتی می‌گرفت. اگر قرار باشد با بازیکنی مانند مطهری هم چنین رفتاری شود، استقلال از داشتن یک مهره تأثیرگذار در ۹۰ دقیقه محروم می‌شود.

یعنی از ابتدا در ترکیب باشد، بهتر است؟
بازیکنی که ظرف ۲۰ دقیقه این همه موقعیت ایجاد می‌کند و گل‌های حساس می‌زند، اگر از اول باشد شانس بیشتری برای گلزنی پیدا می‌کند و هرچه او بیشتر گل بزند، به سود استقلال است.

شاید به خاطر حضور همزمان دیاباته و قایدی در ترکیب باشد؟
اتفاقاً هنر سرمربی بازی گرفتن از همه مهره‌های تأثیرگذار در ترکیبش است. چه اشکالی داشت استقلال که برد می‌خواست با سه مهاجم و سیستم ۳-۳-۴ بازی می‌کرد؟ مربیان ترسو هیچ وقت نتیجه نمی‌گیرند. مطهری پتانسیل بالایی دارد و باید از او بیشتر بازی گرفت. خیلی هم استقلالی است.

بازی با الاهلی را چطور پیش‌بینی می‌کنید؟
این سخت‌ترین بازی استقلال است. این بازی حکم صعودمان را صادر می‌کند و باید با تمام قدرت و بدون اشتباه به میدان برویم. البته همه می‌دانند استقلال همیشه در بازی‌های بزرگ شگفتی‌ساز است و امیدوارم این‌بار هم شگفتی‌ساز شود. این اتفاق در دوران ما هم بار‌ها افتاده است.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *