افکار و احساسات و نیات و اهداف و قانون جاذبه

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

اکثر مردم نمی آگاهانه یا ناخودآگاه متوجه انکار (یا هر دو) که تجربیات خود را, شخصیت, چیزهایی که اتفاق می افتد به شما و چگونه شما احساس می کنید در مورد آنها در حال نیروهای اصلی که قالب که شما و آنچه شما در حال رفتن به انجام در زندگی است.

باور کنید یا نه, بسیاری از ما عملکرد بسیار پایین, ساده, سطح, البته وظیفه گرا. شما ممکن است یک طرح کلی در آغاز روز برخی از اهداف شما می خواهید برای رسیدن به; شما ممکن است حتی بسیار دقیق اهداف تعریف شده (و این چیز بدی نیست و در همه!), اما ذهن انسان به طور پیش فرض در واکنش الگو و راه حل چه احساس طبیعی و سازگار با آنچه که ما انجام داده ایم در گذشته است. حتی اگر شما در حال هدایت می شود و آماده برای انجام آنچه می خواهید انجام دهید نه بار از ده شما به عنوان عمدی و قدرتمند در نیات خود را به عنوان شما می تواند به انجام آنچه شما می خواهید.

اگر افکار شما تاثیر اقدامات خود را, و اگر خود را از اعمال نفوذ در نتایج و اگر احساسات خود را از نفوذ افکار خود را و سپس آن را حس بسیار خوبی به تراز خود نیات و اعمال خود را با احساسات و افکار.

تعویض دنده ها اجازه دهید بحث در مورد سلول. سلول های خود را مثل جهان خود حساس هستند و به افکار و نیات. سلول ها در بدن ما در حال تغییر و حرکت توسط چه می گذرد در سر ما; درست است که ما افکار ما را تغییر سلول های فورا. قانون جاذبه است و مانند یک خدمتکار که همیشه می شنود آنچه شما mutter تحت نفس خود را. اگر شما عصبانی هستید و رنجش نسبت به او, شما می توانید یک بشقاب غذا با تف در آن است. کشف کردن آنچه در مغز شما گفته به جهان اطراف ما را; یک لیست و با هر هدف نوشتن چگونه می خواهید به احساس در مورد آن پس از شما انجام می شود.

شروع روز نوشتن به انجام لیست و ‘احساس’ لیست در کنار هم. پس از شما ساخته شده را در لیست خود تصور کنید که این احساس “نتیجه زمانی” به بودن و سرگرم کردن ذهن خود را با آن. آیا شما می خواهید به احساس زمانی که شما در انجام هدف خود را? چه شرایطی آیا شما می خواهید برای بوجود می آیند به عنوان یک نتیجه از موفقیت های خود را? هنگامی که شما انجام این کار, شما عملکرد در سطح بالا است که جهان به وضوح درک می کند و به سرعت reciprocates.

دریافت خاص خود را با افکار و احساسات و نیات و اعمال. احضار احساس داشتن خواسته های خود را برآورده به ذهن خود را قبل از شما حتی اقدام; قرار دادن در جهان پیشرو, توضیح, “بله, این است که در واقع آنچه من می خواهم.” این است که راه را برای رسیدن جهان به انجام بلند کردن اجسام سنگین.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.