بارداری و باروری – 7 نکته که چگونه شما می توانید استفاده از قانون جاذبه به منظور افزایش باروری خود را

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

باروری و بارداری در حال متصل به قانون جاذبه است. ما می دانیم که از علم است که همه چیز در جهان ارتعاشی. حتی دست خود را, که به نظر می رسد جامد است که در واقع ارتعاشی در سرعت بزرگ است.

افکار ما هستند ارتعاشات بیش از حد. هر فکر یک لرزش بیرون رفتن به جهان جذب به آن ارتعاشات مشابه. بنابراین هنگامی که ما در حال فکر کردن افکار مثبت ما در حال نقشه کشی برای ما تجارب مثبت.

بسیاری از افکار و باورهای ما هستند البته ناخودآگاه. گاهی اوقات ما باید اعتقادات و افکار است که ما به ارث برده از ما خانواده یا گروه یا جامعه بدون اینکه حتی از آن آگاه است.

بهره برداری از قانون جاذبه برای حمایت از باروری خود را

شما می توانید با استفاده از قانون جاذبه توسط عمدا افکار هستند که در هماهنگی با آسان باروری و سالم ترم و شاد بارداری. هر بار که شما با شرکت در این نوع فعالیت های شما در حال ارسال کردن قوی ارتعاشات مثبت از انتظار مثبت.

در طول زمان شما جدید توسعه مسیرهای عصبی در مغز به طوری که آن را می شود در یک ارتعاش مثبت در مورد باروری خود را. نکات زیر می تواند کمک به شما در روند بهره برداری از قانون جاذبه به منظور افزایش باروری خود را و لذت بردن از سالم و فوق العاده بارداری.

7 نکته برای افزایش باروری ما با قانون جاذبه

  • شروع به اطلاع باروری در محیط زیست خود را و جهان خود را و آن را به عنوان یک آینه از خود و باروری است. به جای احساس ناراحتی هنگامی که شما ببینید یک زن باردار آن را درک می کنند که شما در حال آمدن به هماهنگی با خود و باروری است. هنگامی که شما با دیدن گل به وفور پروانه ها و یا هر چیز دیگری که شما را به یاد باروری طبیعت احساس می کنید که شما بخشی از این انرژی است.
  • آگاه از خود به عنوان یک فرد بارور. متوجه باشید که هر فکر و هر کلمه شما صحبت می کنند در برخی از سطح بیان خود باروری و خلاقیت است. با هر جمله شما به هنگام تولد به چیزی جدید. یک ایده جدید یک راه جدید برای گفتن چیزی جدید تن. هر وعده غذایی شما را, همه چیز خط شما ارسال به مجله خود را هر دودل است و شواهد از حالت طبیعی خود را از باروری است. آنها در حال اثبات خود ظرفیت ذاتی برای ایجاد چیزی که بود وجود ندارد. متوجه خلاقیت خود را. آنها را تحسین. آنها را جشن می گیرند و متوجه باشید که حالت طبیعی خود را یکی از فراوان باروری!
  • آگاه شدن از خود بدن فوق العاده در مورد یک زن و یا یک مرد. خود را متوجه چرخه و افتخار آنها. شاید شما ممکن است احساس بیشتر خلاق در بخش های مختلف از روز یا ماه. رفتار و برخورد خود را چرخه و دوست چرخه (به عنوان مثال تحریک و خستگی) از شریک زندگی خود را. شروع به استفاده از زبان مثبت در مورد خود را در چرخه و اندام خود را. دیدن بدن خود و شریک زندگی خود را با عشق و قدردانی.
  • شروع به تأیید سلامت بدن و باروری خود را. شروع به گفتن اظهارات مانند: “من دوست دارم که ما خیلی سالم در حال حاضر” “این فوق العاده است که ما بارور هستند و در هماهنگی در حال حاضر.”
  • ایجاد یک مراسم ساده از رها آنچه در آن است که شما نمی خواهید (به عنوان مثال استرس و ترس و غیره). برای مثال, شما می توانید تمام است که شما نمی خواهید و سپس رایت لیست. سپس نوشتن یک لیست از آنچه شما می خواهید (به عنوان مثال, صلح, عشق, سهولت در اطراف باروری خود را, و غیره.). واقعا احساس احساسات از آنچه شما می خواهید و به یاد بیاورید و آنها را به طور منظم.
  • بحث با شریک زندگی خود را چگونه می خواهید به مفهوم بود. چه نوع جو خواهد هر دوی شما عشق است ؟ چه نوع از احساسات شما می خواهید (عشق عمیق, ایمنی شادی ، چگونه می خواهید کودک خود را به احساس در مورد خود لحظات اول (عاشق, شادی, صلح, و غیره.). نوشتن آنچه شما را دوست دارم و خواندن آن را به طور منظم تجسم جزئیات در صحنه است.
  • به طور منظم تأیید و احساس احساسات از “من سالم و بارور. من تصور در لحظه مناسب. من می توانید اعتماد ریتم بدن من. من خودم اجازه می دهد به دانستن است که همه به خوبی در حال حاضر. من خودم اجازه می دهد برای استراحت و لذت بردن از این سفر فوق العاده در حال حاضر.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.