قانون جذب – از Capgras توهم و جهان های موازی

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

این مقاله می پرسد سوال در مورد امکان ارتباط بین قانون جاذبه Capgras توهم و جهان های موازی. در حالی که آن را می پرسد سوال ما ممکن است قادر به آمده تا با حداقل جزئی پاسخ در مسیر.

به نظر من که این دهه از انفجار در عرصه فیزیک. انفجار دانش از فرض تئوری و در واقع از واقعیت است.

یوسف Capgras, 1873-1950 شد یک روانپزشک که در سال 1923 اولین توصیف این “اختلال” که او متوجه یک خانم فرانسوی که شکایت مربوطه دونفره در مردم او را می دانستند از جمله خود او ،

بسیار زیادی نوشته شده است در مورد این موضوع تا کنون پس از, پس از آزمایش های مختلف و مشاهدات. آخرین است که از آن دیده شده است به رخ می دهد در افرادی که نشان می دهد هیچ نشانه ای از توهم ، این فکر می کردم که حدود 2.5 درصد از جمعیت جهان در معرض این بیماری است. این است که از آن می شود جالب است. ببینید که چگونه این تفکر را تغییر داد ؟

اول آن بود که مردم زیاد است ، دلیل این کار این بود صدمه به مغز. سپس در طول سال در آن کشف شد که مردم نمی نیاز به مغز آسیب دیده و نه توهم به موضوع به این تجارب است. آیا این احتمالا مربوط به جهان موازی ؟ و اگر جهان های موازی, قانون جاذبه? مردم در برخی از راه گفت وگو’ این تجارب را با خود doppelgangers?

من می دانم که من عبارت از این مقاله به خوبی می تواند انتقاد قرار داد. مشکل بزرگ این است که ما در حال تلاش برای توضیح یک نوع فیزیک که ما را واقعا درک این تنها راه ممکن است; در زبان ما نمی دانیم.

یکی از فیزیکدانان نظری صحبت در تلویزیون چند وقت پیش به ما گفت که قوانین فیزیک را به عنوان ما می دانیم که آنها احتمالا فقط نوک کوه یخ است. وجود دارد که قوانین دیگر در مورد که ما می دانیم هیچ.

یکی دیگر از بسیار گفتن نظر ساخته شده بود توسط دکتر دیگری از فیزیک که ذهن تنها واقعیت است. بنابراین من احساس می کنم که دیگر ما به سادگی نشان می دهد که شاید قانون جاذبه و…. واقعی است. ما در حال حاضر آن را می دانم است. وجود ندارد و بیشتر شک نباید وجود داشته باشد در ذهن هر کسی. آن را در حال حاضر یک مورد آموزش بهترین روش ‘متصل کردن به جهان است.

در ضمن ما در استفاده از قانون جاذبه به بهترین توانایی ما. من قصد دارم به دنبال جهان موازی, سوال بیش از حد. در حال حرکت از یک جهان به جهان بعد از دیدن چگونه آنها مختلف تاریخ توسعه یافته و جلسه ما دو برابر است مثبت دهان آبیاری مفهوم!

بنابراین ما باید به خودمان بپرسید. است Capgras توهم واقعا توهم? ظاهرا نه. بنابراین سوال این است که دقیقا چه چیزی در آن است ؟

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *