Facebook logo

حجازی: نامجومطلق باید هم سرمربی استقلال می شد

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

به گزارش ایلنا، آتیلا حجازی، پیشکسوت استقلال با تمجید از عملکرد مجید نامجومطلق و شاگردانش ابراز امیدواری کرد آنها در مسابقه برابر پاختاکور ازبکستان پیروز از زمین مسابقه خارج شوند و به مراحل بالاتر هم صعود کنند. بخش هایی از مصاحبه آتیلا را در زیر می خوانید.

*استقلال نیاز به پیروزی داشت و باید به مهاجم بازی می‌کرد. از خط دفاع گرفته تا هافبک و حمله نمایش خوبی داشتند. این برد از لحاظ روحی – روانی و شخصیت تیمی برای استقلال خوب بود. امیدوارم بازی بعدی مقابل پاختاکور ازبکستان را نیز با پیروزی پشت سر بگذارند و راهی مرحله بعدی شوند.

*همینطور بازی کنیم؛ نترس و شجاع از دقیقه اول برای برد به زمین برویم و فقط به شکست حریف فکر کنیم. روحیه استقلال با نامجومطلق عالی شده و باید از زحمات او تشکر کرد که در این بحران‌ها تیم را اینگونه سروسامان داده است.

*نامجومطلق آدم کوچکی نبوده و نیست. متأسفانه در فوتبال ما با یک برد یک نفر بالا می‌رود و با شکست نیز پایین. نامجومطلق در سطح ملی بازی کرده است و تجربه مربیگری دارد. او چند مقطع کمک مربی بود چه زمانی که با صمد مرفاوی کار کرد و چه با فرهاد مجیدی. او با این روش باید هم سرمربی استقلال می‌شد. در استقلال همه برای همدیگر بازی می‌کنند و همین فاکتور برگ برنده تیم است. خوشبختانه پرداختی‌ها توسط مدیرعامل انجام شده و خودش نیز کنار تیم است.

*وریا غفوری کاپیتان تیم است و اینکه مصدوم شده واقعا خبر نگران کننده‌ای بود. استقلال بدون غفوری شب سختی خواهد داشت اما کادرفنی مطمئنا جانشین مناسبی برای او پیدا می‌کند. امیدوارم که وریا خیلی زود خوب شود تا در صورت صعود به مرحله بعد، که امیدوارم اینگونه هم باشد، بتواند تیم را همراهی کند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.