Facebook logo

دیدگاه عجیب مدیرعامل مایکروسافت درباره دورکاری

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

به گزارش ایسنا، ساتیا نادلا، مدیرعامل مایکروسافت در نشست CEO Council وال استریت ژورنال گفت: دیدارهای آنلاین می تواند کارمندان را خسته کند و تغییر از ذهن کاری به زندگی خصوصی را دشوار سازد. هنگامی که شما از خانه کار می کنید، گاهی مثل این است که در محل کار می خوابید.

وی با اشاره به مطالعاتی که روی مغز انجام گرفته، گفت: دیدارهای ویدیویی می تواند بسیار خسته کننده باشد. ۳۰ دقیقه دیدار ویدیویی در صبح به دلیل تمرکزی که باید در ویدیو داشته باشید، شما را خسته می کند.

مدیرعامل مایکروسافت گفت: دورکاری برخی از مزایای کار در محیط اداری را ندارد. دیدارهای ویدیویی بیشتر معاملاتی هستند و کار پیش از این دیدارها و پس از دیدارها انجام می شود.

مایکروسافت محصول جدیدی دارد که روی این موضوع متمرکز شده است. این محصول به نام Together Mode افراد شرکت کننده در تماسهای ویدیویی را در فضای مجازی مانند سالن اجتماعات، اتاق کنفرانس یا کافی شاپ قرار داده و اجازه می دهد فضایی مانند محیط کار را بازسازی کنند.

ارزش سهام مایکروسافت امسال که مشتریان سازمانی به دلیل دورکاری کارمندانشان، تقاضای بیشتری برای خدمات ابری و اشتراکهای نرم افزار مبتنی بر اینترنت این شرکت داشته اند، بیش از ۳۰ درصد صعود کرده است.

نادلا  همچنین اظهار کرد: پاندمی به وی درباره ارزش تغییر بین کار و فعالیتهای شخصی آموخته و وی توجه بیشتری به برنامه اش داشته است.

بر اساس گزارش بلومبرگ، مدیرعامل مایکروسافت از کارمندانی که در زمان دورکاری به این شرکت پیوسته اند، ابراز حمایت کرد و گفت: این کارمندان باید با ما همراه شوند. یادگیری، مهارت آموزی مجدد و ارتقای مهارت موضوع مهمی خواهد بود.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.