قانون جاذبه: اعتبار خود را برای دریافت فراوانی

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

چه چیزی شما را در ارتباط خود اعتبار با قانون جاذبه? اکثریت مردم باید ذاتی و نیاز سیری ناپذیر برای تصویب و یا اعتبار. شما آن را متوجه ممکن است اما این نیاز و یا تمایل یک انگیزه قوی که نیروی حرکت و اشکال شما به فرد است که شما هستند. وجود دارد هیچ چیز اشتباه است با این عنوان طولانی به عنوان شما می دانید که تایید شما به دنبال.

فقط فکر می کنم در مورد آن. اگر شما نمی اعتبار خودتان مثبت پس چگونه می تواند به شما انتظار می رود فرد دیگری و یا جهان را به شما و تایید شما به دنبال ؟ حتی اگر آن را به حال شده است به شما داده می شود, شما احتمالا می خواهم رد حقیقت آن به هر حال!

به اعتبار خودتان را مورد پذیرش خود – که شما, که شما در حال حاضر و که شما در حال رفتن به. اعتبار خود را فعال, قانون جاذبه را به عمل به جذب بیشتر فراوانی به زندگی خود را. خارجی اعتبار است که همیشه اطمینان بخش به دلیل آن را تقویت می کند نظر شما در مورد خودتان. اما خود اعتبار است به مراتب بیشتر اطمینان بخش به عنوان آن را در ایجاد خود را خود ارزش خود را بر پایه محکم از خود تایید. شما کمتر احتمال دارد به رد خود را به خاطر شما راحت هستند که شما در داخل و خارج. اعتبار خودتان را خوراک خود نیاز به احساس امنیت و اعتماد به نفس اجازه می دهد زندگی خود را به جریان در جهت مثبت.

“هرگز مورد آزار واقع شدند به سکوت. هرگز اجازه می دهد خود را به یک قربانی. قبول هیچ کس تعریف خود را و زندگی خود را تعریف.” – Harvey Fierstein

که شما و کسانی که شما را انتخاب کنید برای تبدیل شدن به نخستزادگی خود است. شما باید اجازه نمی دهد خودتان را به مجموعه که توسط دیگران به شخص شما نیست. هنگامی که شما زندگی می کنند یک زندگی به طور مداوم به دنبال تایید از دیگران و ترس و خشم و نا امنی و اضطراب و خشم را منتشر می کنند از درون شما است. به خاطر قانون جاذبه نیست فیلتر این افکار منفی و احساسات و اتهامات را به عمل به کار با جهان برای جذب بیشتر از همان را به شما.

هنگامی که شما شرایط خودتان به خودتان را دوست دارم و این اجازه می دهد تا شما را به تعامل آزادانه افکار مثبت و احساسات از داخل به خارج است. هنگامی که شما شرایط خودتان شما را قبول مردم در اطراف شما و محیط اطراف شما. آن را بسیار آسان تر برای آمرزنده بدون قضاوت و سپاسگزار از آنچه شما در حال حاضر. شما در حال زندگی در یک جریان مثبت و دوباره قانون جاذبه را هماهنگ با جهان است.

زندگی خود را دریافت کنید بهتر است خود را در آن. نه آن را بهتر است با یک تلنگر انگشت خود را. برای رسیدن به خواسته های خود را و یا خود را برای دریافت فراوانی طول می کشد زمان و تلاش است اما مهمتر از زندگی خود را تنها شروع به گرفتن بهتر است هنگامی که شما شروع به درمان خود را بهتر است. خود را خود تایید شروع می شود آمرزنده و خودتان را برای اشتباهات گذشته و شما نیاز به راست با خودتان در این. نه سازش خود را به ارزش های شخصی و شروع به قدردانی خود را برای همه که شما باید انجام است. قانون جاذبه است و هرگز تعصب. این فقط شرح زیر است خود را جریان.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *