Facebook logo

طرفدار قرمز یا آبی نبودم ولی از امروز استقلالی صد آتیشه هستم

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

به گزارش خبرورزشی، استقلالی‌ها در فصل نقل و انتقالات چند بازیکن به خدمت گرفتند ولی جدیدترین آنها کسی نبود جز مهدی مهدی‌پور هافبک فصل قبل ذوب‌آهن که سابقه بازی برای تراکتور را هم در کارنامه خود دارد. مهدی بعد از چند بار مذاکره با مدیران استقلال در نهایت شنبه‌شب با عقد قراردادی ٣ ساله به جمع آبی‌پوشان پیوست تا شاگرد محمود فکری شود. امروز فرصتی دست داد تا برای دقایقی با هافبک جدید استقلال گفت‌وگویی انجام دهیم که در ادامه می‌خوانید.

درحالی‌که بعضی‌ها خبر از پیوستنت به سپاهان می‌دادند، استقلالی شدی. در این مورد صحبت کن.
خب من بعد از جدایی از ذوب‌آهن از چند تیم پیشنهاد داشتم، با سپاهانی‌ها هم مذاکره کردم ولی وقتی پیشنهاد استقلال رسید به تهران آمدم و با آنها حرف زدم. استقلال تیم بسیار بزرگی است و هواداران میلیونی دارد. بازی در چنین تیمی افتخار بزرگی به حساب می‌آید و من هم از ته‌دل خوشحالم الان عضوی از مجموعه بزرگ استقلال هستم.

خیلی‌ها وقتی به پرسپولیس یا استقلال می‌آیند، می‌گویند از بچگی طرفدار آن تیم بودم، برای تو هم به همین شکل است؟
ببینید من بچه اصفهانم و از دوران نوجوانی در سپاهان و ذوب‌آهن بازی کردم اگر واقعیت را بخواهم بگویم من نه طرفدار قرمز بودم و نه آبی ولی از الان من یک استقلالی صد آتیشه هستم و همه چیزم را برای موفقیت و سربلندی استقلال و همچنین خوشحالی هواداران می‌گذارم. کوهی از انگیزه هستم و اهداف بزرگی در سر دارم که می‌خواهم در استقلال و در کنار هواداران عزیز به آنها برسم.

از اهدافت صحبت کن.
می‌خواهم همه جام‌ها را با استقلال ببرم. من کلاً آدمی نیستم که به کم قانع باشم، به همین دلیل فقط به موفقیت‌های بزرگ با پیراهن آبی استقلال فکر می‌کنم. در کنار آن دوست دارم با بازی‌هایم در استقلال ثابت کنم لایق پوشیدن پیراهن تیم ملی هستم و می‌خواهم به تیم ملی برسم. امیدوارم با تلاش خودم و حمایت هواداران پرشور استقلال به این اهداف برسم.

استقلال چند سالی است که قهرمان لیگ نشده چقدر امیدواری در این فصل به این عنوان برسید؟
بله این موضوع را می‌دانم. لیاقت هواداران میلیونی استقلال خیلی بیشتر از اینهاست و مطمئنم با تلاش همه اعضای باشگاه و حمایت هواداران می‌توانیم به هدف خود برسیم و در پایان فصل جام قهرمانی را به هواداران هدیه دهیم.

حضور محمود فکری را در استقلال چطور می‌بینی؟
من تا به حال با ایشان کار نکرده‌ام ولی خوشحالم شاگرد کسی شدم که محبوب هواداران استقلال است و سابقه زیادی در این تیم دارد. امیدوارم بهترین‌ها برای مجموعه استقلال رقم بخورد. ضمن اینکه کل کادر فنی ما از پیشکسوتان استقلال هستند و این موضوع بسیار با ارزش است.

قرار است در استقلال چه شماره‌ای را بپوشی؟
هنوز معلوم نیست در واقع خیلی در مورد شماره پیراهن حرف نزدیم و برایم فرقی ندارد چه شماره‌ای را برتن کنم.

از کی در تمرینات استقلال شرکت می‌کنی؟
دیروز من به اصفهان برگشتم تا یکسری کارهای شخصی‌ام را انجام دهم و وسایلم را جمع کنم. کارهایم که تمام شود به تهران برمی‌گردم و در تمرینات استقلال شرکت می‌کنم.

حرف پایانی…
ممنون از تماس شما. می‌خواهم بگویم خیلی خوشحالم پیراهن استقلال قسمتم شد و عضوی از این خانواده بزرگ هستم. قول می‌دهم با تمام وجود برای موفقیت استقلال بجنگم. امیدوارم بهترین‌ها را برای هواداران رقم بزنیم. ضمن اینکه در این چند روز اخیر پیام‌های زیادی از سوی هواداران استقلال دریافت کردم که محبت‌آمیز بود و آنها خیلی به من لطف داشتند. امیدوارم بتوانم با عملکردم درون زمین جواب محبت آنها را بدهم و مهره مفیدی برای استقلال باشم.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.