Facebook logo

استوری عجیب مدافع پرسپولیس/ فقط خواستم اندازه بقیه بازیکنان بگیرم

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

به گزارش مهر، شجاع خلیل زاده یکی از بازیکنانی است که به خاطر عملکردش در لیگ قهرمانان آسیا مورد توجه یک تیم قطری قرار گرفته است. با این حال او که به اردوی اخیر تیم ملی هم دعوت شده است در استوری که عجیب به نظر می‌رسد تاکید کرد پول اضافه از پرسپولیس نخواسته و تنها درخواستش این بوده که به اندازه بقیه بازیکنان بگیرد!

در پیامی که خلیل زاده منتشر کرده آمده است: «متاسفانه در روزهایی که مثل یک سرباز در خدمت تیم ملی یک کشور هستم مطلع شدم که برخی رسانه‌ها با انتشار اخبار جعلی درباره من قصد دارند از آب گل آلود ماهی بگیرند.

از زمانی که از قطر به ایران برگشتم تا همین الان هیچ مذاکره‌ای از سوی مسئولان باشگاه با من نشده و هر خبری درباره این مسئله را قویاً تکذیب می‌کنم. من هیچ پول اضافه ای از باشگاه نخواستم.

من بازیکنی هستم که هر سال اولین نفر قراردادم را تمدید می‌کردم. منتی هم بابت این مسائل بر سر کسی نمی‌گذارم. فقط از مسئولان باشگاه خواستم مبلغ قراردادم را اندازه بقیه بازیکنان کنند که به من گفتند این کار مقدور نیست.

اگر حرف‌های من راست نیست مسئولان باشگاه توضیح دهند. اینکه برخی می‌نویسند پول زیادی طلب کردم کاملاً دروغ است. درخواستم منطقی بود اما همین را هم نپذیرفتند…»

خلیل زاده در حالی چنین اظهار نظری را مطرح کرده است که گفته می‌شود بازیکنان مطرح پرسپولیس برای ماندن در این تیم رقمی نزدیک به ۱۰ میلیارد تومان را به باشگاه پیشنهاد داده‌اند. این رقم برای یک فصل فوتبالی که حدود ۹ ماه می‌شود پیشنهاد شده است!

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.