پیام از جهان: کاریزماتیک در بهترین حالت آن

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

“تصادفی تداخل و غیر منتظره کمرویی می ترسید ناکافی و گاه به گاه فروتن هستند فقط تعداد کمی از نشانه هایی که یک غول است که حل و فصل را به عظمت خود را.

هزینه-Fi-Fo-Fum

جهان”

آن را خوب است به احساس ضعف کمرویی و بی کفایتی و برخی از سرخ شدن از زمان به زمان. اگر ما را نمی, ما را به سوال خودمان را به عنوان انسان با احساسات. سایبورگ شاید ؟ آن را خوب است برای این راه احساس. پس از خواندن این بیوگرافی آرنولد شوارتزنگر و مسیر خود را به موفقیت نهایی در همه مشاغل سیاسی, بازیگر, بدنسازان, و هر چیز دیگری او قرار داده و ذهن خود را به. او کاریزمای بسیار دوستانه بسیار هوشمند و دقیق گرا و غیره و غیره. او بدنسازی محبوب و نه به خاطر چقدر بزرگ و عضلانی یک انسان می تواند تبدیل به این دلیل است که ذهن در پشت بدن است. او مشتاق, ورزش, در مورد عشق و شور و شوق برای ورزش است. هر 7.1 میلیارد انسان را وابسته بدنسازی با آرنولد درست مثل کاتولیک وابسته به دین مسیح یا یهود با ابراهیم. می توانیم نتیجه بگیریم که آرنولد است که خدا از بدنسازی ؟ بسیاری از فکر می کنم او است.

بیایید قرار دادن این دیدگاه به زندگی روزانه خود را. اگر شما پرشور در مورد چیزی هر چیزی و همه چیز شما می توانید خود را برای رسیدن به اهداف آموزش خود هرگز دچار رکود یادگیری چیزهای جدید در هر روز تعیین می شود و رفتن به بالا من مطمئن هستم که شما می توانید همه چیز را که بلوط اتریشی (Ahhhhhnold) بود. وجود دارد هیچ راز کنار ماندن مثبت همه را از طریق فرایند. نترس اجازه ندهید ترس شما را کنترل کند و یا اجازه دهید دیگران دیکته زندگی خود را. چشم پوشی از naysayers تمرکز بر اهداف خود و تنها گوش دادن به آنهایی که شما را تشویق به حرکت به جلو. گرفتن مشاوره از افراد باهوش تر از شما مهم است, اما دوباره این همه بستگی دارد اگر این توصیه این است که بر اساس انجام کارهای بهتر و یا رها کردن رویاهای خود را. اگر آن دومی و سپس مشاوره نباید گرفته در نظر است. استفاده از غریزه خود و به دنبال خود احساس دل و روده. خارج خروجی تا حدودی مهم است اما آن را اجازه نمی دهد شما جلوگیری از چگونه شما خود را در آینده است. این زندگی شما است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.