قانون جاذبه یک حس شوخ طبعی

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

بیش از زندگی من من تجربه و با استفاده از قانون جاذبه یا تجلی چند بار سعی کنید به چیزهایی که به زندگی من و یا رفع مشکلات. با استفاده از قدرت دعا تجسم و مراقبه و یک دسته از تکنیک های دیگر من باید تلاش برای حل مشکلات رابطه مشکلات مالی و حتی فقط خراب در اطراف برای دیدن اگر من می تواند در مورد نتیجه مورد نظر. گاهی اوقات ریسک بالا مانند هنگامی که در تلاش برای آشکار پول نقد سخت سرد را از داشتن چراغ خاموش است. بار دیگر آن را فقط برای تفریح از جمله به عنوان یک آزمایش برای دیدن اگر من می تواند یک پیر مرد, نوجوانان, بازگشت به زندگی من و یا به همه چراغ سبز در راه به کار.

من به شما بگویم که من اینجا نشسته نوشتن من فکر نمی کنم وجود داشته است زمانی که من را دیده اند برخی از مرتب کردن بر اساس تغییر دهید با تشکر با استفاده از قانون جاذبه است. چند بار نتایج دقیقا آنچه که من تا به حال مورد نظر و بار دیگر نتایج تقریبا خنده دار در چه شرایطی بازی کردن اما هر زمان وجود دارد تجلی در برخی از شکل از آنچه من تا به حال مشاهده.

من به تازگی سعی کردم با استفاده از قانون جاذبه به فاش کردن فروش بیشتر و افزایش درآمد من است. هدف من این بود که آمار بسیار متوسط مقدار دلار تا من را تجسم که مقدار دلار در حساب جاری من. من سعی کردم به آن را به عنوان واقعی که ممکن است به عنوان من مدیتیت پس از دریافت چک مورد نظر با مقدار نوشته شده بر آن و سعی در گرفتن آن را یک گام بیشتر است.

به عنوان یک فروشنده, من می دانم که از نظر آماری در حدود یک در تا کنون چهار مشتریان است که من صحبت کردن در تلفن بادها تا در نتیجه فروش. به زودی تحلیلی از ذهن به کار می رفت محاسبه که چگونه بسیاری از مشتریان من تا به حال به صحبت کردن با یک روز برای رسیدن به این هدف فروش. به نظر می رسید کمی قریب به اتفاق قربانیان است اما آمار و سرد و سخت ریاضی فقط حس را به من و من نقل مکان کرد با من روزانه تصویری که من آمادگی خودم را به دریافت درآمد در حالی که تعجب که در آن همه این مشتریان بودند از رفتن به آمده و چگونه من که قرار بود برای مدیریت تمام کسانی که تماس های تلفنی. من می دانستم که من رئیس خواهد بود خوشحال با من تماس بگیرید آمار و اگر هیچ چیز دیگری!

این است که در آن بخش خنده دار در می آید. در حال حاضر شما ممکن است درخواست می شود اگر من موفق به آمار فروش من هدف است. پاسخ این است که هیچ اما من آمار شماره مورد نظر تماس! با توجه به برخی از مرتب کردن بر اساس دیوانه fluke ما در سیستم تلفن در محل کار من شروع به دریافت یک فصل تعداد تماس های تلفنی است که در هنگام اضافه شده تا اجازه داده اند من به آمار فروش من هدف! البته اکثر آنها را از دستگاه های فکس.

من از خنده در حال حاضر و نگاه بر این به عنوان یک تجربه یادگیری است. بسیاری از شما ممکن است فکر می کنم که آن را فقط یک تصادفی که تمام این بازی را در شیوه ای که آن را انجام داد اما شکی نیست در ذهن من است که جهان شنیده می شود درخواست من برای یک شماره خاص از تماس های تلفنی است که باید منجر به تعداد مورد نظر از فروش و به آن پاسخ داد. مشکل این بود که نه با قانون جهانی جاذبه آن با من بود و من تمرکز است. من مرتب از قرار دادن قانون جاذبه در یک جعبه و یک کمی بیش از حد محدود کننده در افکار من از آنچه در آن می تواند انجام دهد و یا چگونه این پول ممکن است به من می آیند. آن را به من داد آنچه مورد نظر من و آشکار آنچه که من تا به حال خواسته و چه من معتقد بودم در واقع می تواند اتفاق می افتد به جای فقط رها و اجازه می دهد که جزئیات کار خود را.

من هنوز خنده اما برای من این فقط یکی دیگر از مجموعه ای از تجربه است که من تا به حال که ثابت کند به من که قانون جاذبه کار می کند و که من دریافت آنچه من بپرسید و آنچه من باور دارم. مشکل این است که رفتن به باز کردن من محدود کردن ذهن به احتمال آنچه که به اعتقاد من ممکن است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.