Facebook logo

رونمایی از طرح توسعه‌ی خدمات دیجیتال ایرانسل در 1034 روستا با حضور وزیر ارتباطات

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

به گزارش سیتنا، مراسم «رونمایی از دسترسی 1034 روستا به شبکۀ ملی اطلاعات»، روز شنبه 24 خرداد ماه 1399، با حضور مهندس محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و هیأت همراه، دکتر بیژن عباسی آرند مدیرعامل و معاونان و مدیران ارشد ایرانسل، در آمفی تئاتر ساختمان مرکزی ایرانسل و نیز با حضور آنلاین استانداران کهگیلویه و بویراحمد و کردستان و جمعی از نمایندگان مردم دو استان در مجلس شورای اسلامی، برگزار می‌شود.

در این مراسم، با برقراری ارتباط آنلاین با دو روستای «شهنیز» در استان کهگیلویه و بویراحمد و «گلانه» در استان کردستان به عنوان نمونه‌هایی از 1034 روستا، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، سایت‌های مخابراتی ایرانسل در این روستاها را افتتاح می‌کند.

با اضافه شدن این روستاها، تعداد روستاهای تحت پوشش شبکۀ ایرانسل به 17644 روستا رسیده است.

همچنین در این مراسم، مدیرعامل ایرانسل، آخرین اقدامات و دستاوردهای اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران در زمینه ارائه خدمات دیجیتال را شرح می‌دهد.

دسترسی این روستاها به شبکۀ ملی اطلاعات که از طریق سرمایه‌گذاری مشترک وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و ایرانسل انجام شده است، با ایجاد امکان استفاده ساکنان این روستاها از جدیدترین خدمات دیجیتال، زمینه بهبود کیفیت کسب و کار و زندگی در این مناطق را فراهم می‌کند.

ایرانسل پیش از این، از طریق همکاری با تأمین‌کنندگان خدمات ارتباطی ثابت در روستاها، ضمن انعقاد تفاهم‌نامه، تمامی امکانات و ظرفیت‌های خود را در راستای ارتقای سطح کمی و کیفی خدمات ارتباطی در سراسر کشور، با تمرکز بر بهبود وضعیت پوشش در مناطق روستایی به کار گرفته بود.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.