مجله اقتصاد و امور بازرگانی

دسته‌بندی نشده

خواندن ضروری برای هر کس که علاقه عملی به نحوه استفاده اقتصاد در تجارت دارد
تجزیه و تحلیل و بینش روشن در مورد اقتصاد و چشم انداز اقتصادی برای تجارت
مجله رسمی انجمن ملی اقتصاد تجارت (NABE)
این ژورنال مقالات سخت و پرتحرک را توسط دانشگاهیان ، سیاست گذاران و متخصصانی که در تجارت کار می کنند منتشر می کند ، و یک مجمع پر جنب و جوش برای بحث درباره راه حل ها و تجزیه و تحلیل مشکلات مهم تجارت فراهم می کند.

به عنوان مجله رسمی انجمن ملی اقتصاد تجارت (NABE) ، اقتصاد بازرگانی مدل ها ، ابزارها و تکنیک های مفید را از متخصصان تجارت ارائه می دهد. بینش در مورد چگونگی استفاده از متخصصان اقتصادی اقتصاد در تجارت و پاسخگویی به چالش ها در محیط کار. و ارائه و تفسیر مفید اطلاعات و موضوعات اقتصادی فعلی.

اقتصاد بازرگانی به عنوان یک انجمن پیشرو برای بحث و گفتگو درباره مشکلات واردات مهم به تجارت و همچنین تجزیه و تحلیل موضوعات کلیدی تجارت است. علاوه بر این ، مباحث اقتصادی کنونی را به شکلی آموزشی و مفید برای شغل معرفی و تفسیر می کند. علاوه بر مقالات معمولی ، مجله به طور مرتب این بخش های خصوصی را منتشر می کند: تمرکز بر آمار. تمرکز روی صنایع و بازارها. اقتصاد در محل کار؛ و بررسی کتاب.

مجله تجارت ، اقتصاد و دارایی (JBEF) یک ژورنال بازبینی مجدد ، همکار ، دانشگاهی ، سه ماهه و در دسترس عموم است. JBEF از کلیه نسخه های خطی در زمینه های اقتصادی ، تجاری ، مالی و حسابداری دعوت می کند. تاریخ صدور ژورنال مارس ، ژوئن ، سپتامبر و دسامبر است.

JBEF در حال حاضر توسط EconLit، EBSCO، ProQuest، Ulrich’s، Copernicus، Cabell’s، New Jour، Open J-Gate، Indexing علمی بین المللی، DRJI، ISRA، InfoBaseIndex، SIS، GoogleScholar، I2OR، Root Indexing، Indexing Factor Journal، SOBI ایندکس می شود. علاوه بر این ، JBEF در حال بررسی برای منابع در حال توسعه-SCI ، Scopus و ULAKBIM است.

زبان نشر انگلیسی است.
JBEF توسط DergiPark بایگانی شده است.
لطفاً خط مشی ارسال JBEF را مشاهده کنید.
لطفا نسخه های خطی خود را به  یا   ارسال کنید.
هر مقاله منتشر شده در JBEF از سال 2015 به شماره DOI می رسد.
هر نویسنده ای که یک نسخه خطی ارسال می کند باید دارای یک شماره ORCID باشد. برای ثبت نام رایگان به آدرس https://xip.li/I7MUWa مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.