Facebook logo

مدیر استقلالی طرفداران را چه چیزی فرض می‌کند؟

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

به گزارش ایران پژواک، محمد نادری چندی پیش با امضای قراردادی به استقلال پیوست و به یکی از «یاغی‌ها» تبدیل شد. نادری که کیفیت بسیار بالایی دارد و می‌تواند با میلیچ رقابت خوبی را در سمت چپ دفاع استقلال داشته باشد. اما در زمان امضا قرارداد این بازیکن با باشگاه استقلال بی‌دقتی دو طرف باعث شده است تا نادری و استقلال مشکلی بزرگ داشته باشند و با چالشی بزرگ روبه‌رو شوند.

دفاع چپ باکیفیت با استقلال با باشگاه کورتریک قرارداد دارد و به همین دلیل قرضی در پرسپولیس بازی کرد. در زمان انتقال به استقلال اما مدیران این تیم به قرارداد او با باشگاه بلژیکی توجه نکردند و این مسئله باعث شده تا کورتریک اعلام کند مبلغ رضایتنامه نادری ۲۰۰ هزار یورو است.

اما در این بین مهدی عبدیان، عضو هیات‌مدیره باشگاه استقلال با انتشار یک پست در اینستاگرام خود اعلام کرد که نادری حاضر شده است، این مبلغ را به‌صورت قسطی به باشگاه بلژیکی پرداخت کند. مبلغی که طبق گفته عضو هیات‌مدیره باشگاه استقلال بیش از قرارداد این بازیکن است. نکته‌ای که برای بیشتر فوتبال‌دوستان عجیب به‌نظر می‌رسد زیرا بازیکنانی که فهرست مازاد هر دو تیم محبوب پایتخت قرار می‌گیرند، از باشگاه دیگر مبلغ زیادی را درخواست می‌کنند. به‌نظر می‌رسد منتشر کردن این شکل از صحبت‌ها و تمجید از «مرام و معرفت» بازیکنان کمی کهنه و کلیشه‌ای شده است.

نادری می‌تواند برای استقلال سال‌ها بازی کند و یکی از ستاره‌های این تیم باشد. کیفیت او بر هیچکس پوشیده نیست، اما شرایطی که این روزها پیرامون او ایجاد شده، می‌تواند تمرکز هر بازیکنی را از بین ببرد. مقصر اصلی این شرایط نیز خود او و باشگاه هستند چراکه اگر کمی بیشتر دقت می‌کردند، احتمالاً بی‌حاشیه‌تر خود را برای شروع فصل آماده شوند. در این اوضاع که نادری و استقلال چندان مناسب نیست، صحبت‌های این‌چنینی یک عضو هیات‌مدیره باشگاه استقلال تنها آرامش تیم را به‌هم می‌زند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.