Facebook logo

پسری که حساب پدرش را خالی کرد

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

به گزارش سیتنا از پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا، سرهنگ علی قهرمان طالع، رئیس پلیس فتا استان اردبیل در تشریح این خبر گفت: با مراجعه شخصی که ادعا می کرد بدون اطلاع وی چندین تراکنش و برداشت از حسابش بصورت اینترنتی صورت گرفته است، موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی در ادامه اظهار داشت: کارآگاهان پلیس فتا شروع به بررسی تراکنش ها و جمع‌آوری ادله دیجیتال در خصوص برداشت های غیر مجاز کردند و با بررسی های صورت گرفته مشخص شد این سرقت توسط یکی از اعضای خانواده انجام شده است.

رئیس پلیس فتا استان اردبیل افزود:  پسر خانواده  با انجام تراکنش های مورد نظر خود و دریافت رمز پویا بلافاصله گوشی پدرش را برداشته و پس از وارد کردن رمز و انجام خرید اینترنتی، پیامک تراکنش برداشت از حساب را پاک می کرده است که با تلاش ماموران سایبری، مورد شناسایی قرار گرفت و به پلیس فتا احضار شد.

این مقام انتظامی به والدین توصیه کرد: رفتار فرزندان خود را هم در فضای حقیقی و هم در فضای مجازی کنترل کنند و با برقراری ارتباط دوستانه با آنها نیاز هایشان را برآورده کنند و اجازه ندهند که شرایطی بوجود آید که فرزندانشان دست به انجام چنین کارهایی بزنند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.