Facebook logo

تا پولم را ندهید، نمی‌گذارم پنجره استقلال باز شود

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

به گزارش ایران پژواک، اگر چه مسئولان باشگاه استقلال طی روزهای گذشته مرتب مصاحبه کرده و مدعی بودند مطالبات وینفرد شفر به طور کامل پرداخت شده است و دیگر مشکلی از بابت بازگشایی پنجره نقل و انتقالات این باشگاه وجود ندارد، حداقل تا بعد از ظهر دیروز چنین اتفاقی رخ نداده و پنجره همچنان بسته بود! مقامات استقلال برای فیفا نامه هم نوشتند و با ارائه مکاتبات و اسناد مورد نظر خود خواهان بازگشایی پنجره نقل و انتقالات استقلال شدند ولی چنین اتفاقی رخ نداد چرا؟ چون از قرار معلوم حالا پای وکیل سرمربی اسبق استقلال نیز به میان آمده و او برای طرف ایرانی دردسر درست کرده است.

معضلی به نام پرداخت دستمزد
 
بر اساس رأی صادره توسط فیفا پیرامون پرونده شفر، قسمتی از مطالبات وکیل این مربی باید توسط باشگاه استقلال (در واقع توسط طرف بازنده در دادگاه) پرداخت می‌شد و این وکیل هم حالا پولش را می‌خواهد. او به صراحت اعلام کرده تا وقتی رقم مورد نظرش داخل حساب قرار نگرفته و اجازه برداشت به او داده نشود، تحت هیچ شرایطی نامه رضایت خود را برای فدراسیون جهانی ارسال نمی‌کند. از قرار معلوم، سهم باشگاه استقلال از مطالبات وکیل مورد نظر ۳۵ هزار یورو است که طبیعی است تا نگیرد، با من بمیرم و تو بمیری رضایت نمی‌دهد!

زهر وکیل
 
مقامات باشگاه استقلال مدعی‌اند وکیل شفر از همان ابتدای شکایت این مربی برای اینکه بتواند دستمزد بیشتری کاسب شود، انواع مشکلات را برای آنها ایجاد کرد. طبق ادعای استقلالی‌ها، این وکیل مدت‌ها زیر پای شفر نشست و نگذاشت او زیر بار دریافت اقساطی مطالبات خود برود. از طرف دیگر همین وکیل بود که شفر را مجاب کرد تا تحت هیچ عنوان به طرف ایرانی تخفیف ندهد. حالا هم برای آخرین مرحله از برنامه خود سراغ ماجرای مطالبه ۳۵ هزار یورویی رفته است تا زهر خود را در آخرین قدم نیز بریزد!

پولش را داده‌ایم!
در طرف مقابل اما مقامات باشگاه استقلال مدعی‌اند مطالبه وکیل مورد نظر در واقع قسمتی از همان ارقامی بود که در قالب دستمزد شفر واریز شده و حالا فقط شاید هنوز به حساب ننشسته باشد. جالب اینجاست که استقلالی‌ها مدعی‌اند، انتخاب یک بانک در خارج از آلمان و استفاده از سیستم بانکداری کشور کرواسی ایده‌ای بود که همین جناب وکیل به شفر پیشنهاد کرد و اصلاً شماره حساب داده شده متعلق به خود این وکیل است نه وینفرد شفر!

عدم اجازه برای بازیکنان جدید
 
در این میان اگر وکیل سرمربی اسبق استقلال نامه رضایت خود را برای فیفا نفرستد و فدراسیون جهانی هم طرف او را بگیرد، تکلیف چه خواهد شد؟ یکی از مدیران باشگاه استقلال در این رابطه گفت: حتی اگر تا دو ساعت قبل از آغاز مسابقه نیز پنجره نقل و انتقالات ما باز شود، می‌توانیم برای همه بازیکنان جدید کارت بازی بگیریم ولی نکته حائز اهمیت اینجاست که محمود فکری به عنوان سرمربی تیم می‌خواهد از روز پنج‌شنبه (امروز) با مهره‌های مورد نظر خود کارهای تاکتیکی مربوط به جدال با مس رفسنجان را تمرین کند و اگر نداند کدام‌ یک از شاگردانش می‌توانند بازی کنند، قطعاً دچار سردرگمی و آشفتگی می‌شود.

مشکل کارت مربیان
 
نکته دیگر در مورد طلب وکیل شفر آنکه برخی منابع غیر رسمی مدعی‌اند اگر پنجره نقل و انتقالات استقلال باز نشود، شاید حتی برای صدور کارت مربیان نیز دردسر ایجاد شود. البته احتمال وقوع چنین اتفاقی برای کادر فنی استقلال ضعیف است ولی اگر پنجره نقل و انتقالات این باشگاه روی شکایت وکیل مورد نظر باز نشود و قضیه تا ظهر روز شنبه حل‌ و فصل نشود، استقلال مجبور است هفته اول را بدون بازیکنان جدید خود سپری کند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.