چگونه به استفاده از گام های کودک به قانون جاذبه کار

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

در این مقاله من قصد دارم به بحث در مورد چگونه به استفاده از گام های کودک به قانون جاذبه کار خود بهره مند شوند. فقط بنابراین شما می دانید که قانون جاذبه همیشه در تلاش است با این حال آن را همیشه کار به نفع ما. من قصد دارم برای رفتن بیش از چند روش برای شکستن اهداف خود و یا آنچه شما می خواهید به آشکار به گام به گام تحقق تجلی خود را.

من همیشه می خواستم به 1000 $در هر هفته در صفحه اصلی بر اساس کسب و کار است. برای طولانی ترین زمان من تا به حال 1000 $در هر هفته به عنوان یک هدف. من تا به حال تعداد زیادی از مقاومت ساخته شده است تا در برابر این هدف به دلیل وجود دارد بسیاری از دلایل که چرا من آن را می خواهم. وجود ندارد همه احساسات خوب و پول است.

من سابقه طولانی با همسر و پول است. ما تا به حال تن از دعوا با پول و من در حال حاضر در پرداخت فرزند من حمایت بدهی.

بنابراین من به شما بگویم این به قاب من جاذبه با پول و یا فقدان آن است.

بنابراین تا زمانی که من متوجه شدم این مفهوم من گیر کرده بود. با استفاده از هدف من از 1000 $در هر هفته من متوجه شدم که من تا به حال بسیاری از مقاوم در برابر افکار بود و به طور مداوم هل دادن که پول دور معاون جذب آن در.

بنابراین تلاش برای فکر می کنم در مورد این منطقی من در حال حاضر تمرکز بر روی یک مقدار کوچکتر که واقعی و قابل باور به من. من با تمرکز بر 100 دلار در هر هفته. یک زن و شوهر از هفته بعد من در بر داشت یک موقعیت است که من می توانید از خانه کار می پردازد که ثابت 250 $در هر هفته. چند هفته من درآمد تا $350!

این اولین گام است و آن را به عنوان ساده به عنوان آخرین هدف بزرگ خود را به چیزی که بسیار قابل باور و تمرکز بر روی آن است.

ناپلئون هیل در کتاب خود “قانون موفقیت” مذاکرات در مورد قدرت تمرکز و خودکار پیشنهاد. هنگامی که شما آنها را شکستن پایین آنها هر دو مربوط به آنچه که شما در حال فکر کردن در مورد بسیاری از زمان.

فکر می کنم در مورد کوچکتر خود هدف است که درست در مقابل شما. فکر می کنم در مورد آن بسیار تا زمانی که حرکت خود را حمل شما را به این هدف و به عنوان به زودی به عنوان شما شروع به انتظار هدف خود را به آشکار و شما احساس بزرگ در این روند اتفاق می افتد.

پیدا کردن یک راه برای شکستن هدف خود را به نیش می زنند به اندازه تکه. پیدا کردن یک چیز کوچک است که مثبت است که شما می توانید تمرکز و فقط احساس می کنم کمی کمک در مورد. این را می توان به, روابط, پول, کسب و کار و غیره. پیدا کردن که گام کوچک به تمرکز و قرار دادن برخی از تلاش به تمرکز بر روی آن و به زودی شما را پیدا خواهد کرد شما احساس می کنید فقط یک کمی بهتر است. بهتر شما احساس می کنید برابر سریع تر کار می کند!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.