Facebook logo

نایدنوف: دوست ندارم با استقلالی‌ها صحبت کنم

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

به گزارش ایسنا، پس از گذشت ضرب الاجل فیفا مبنی بر پرداخت پول بویان نایدنوف، بازیکن اسبق تیم استقلال، گمانه‌زنی‌های مختلفی در خصوص جریمه استقلال برای این مساله به وجود آمده است و این احتمال وجود دارد که باشگاه استقلال به دلیل بدهی به این بازیکن با کسر امتیاز و محرومیت از پنجره نقل و انتقالات روبرو شود.

این بازیکن در خصوص طلبش از باشگاه استقلال گفت: هنوز هیچگونه توافقی با من و مدیر برنامه‌هایم انجام نشده و هیچ تلاشی هم در این راستا نشده است. مدیران استقلال دروغگو هستند و بار‌ها وعده‌های دروغ به من و وکیلم دادند. دیگر نمی‌توانیم حرف‌های آن‌ها را باور کنیم و فقط می‌خواهیم حق خود را از فیفا بگیریم.

نایدنوف درباره این که شکایتش ممکن است باعث محرومیت و کسر امتیاز استقلال شود گفت: این را من نمی‌دانم و نباید هم پاسخگو باشم بلکه این مدیران استقلال هستند که وظیفه دارند مشکلات را برطرف کنند و باعث دردسر این باشگاه نشوند. استقلال هواداران خوب و متعصبی دارد که لیاقتشان بالاتر این حرف‌هاست و شایسته چنین مشکلاتی نیستند. ما بار‌ها به مدیران استقلال گفتیم که مذاکره کنیم تا به توافقی در این خصوص برسیم، اما آن‌ها تا مدت‌ها جواب من و وکیلم را ندادند و ما مجبور به شکایت شدیم. استقلال پول بازیکنانش را نمی‌دهد و من را هم مثل بقیه مجبور به شکایت کرد.

این بازیکن مقدونیه‌ای در پایان گفت: من دیگر دوست ندارم با استقلالی‌ها صحبت کنم و فقط پولم را می‌خواهم. من به خاطر استقلال از بسیاری از پیشنهاد‌ها گذشتم و حتی مصدوم شدم، اما آن‌ها به نحوی که درست نبود با من برخورد کردند.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.