استاد راز قانون جاذبه ذهن, فیلم,

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

من مطمئن هستم که بسیاری از ما در حال حاضر شنیده می شود از قانون جاذبه است. این قانون است که می گوید ما به ما جذب چیست برجسته ترین در ذهن ما است. اخیر آمار دی وی دی فیلم “راز” توسط روندا Byrnes ” تأکید کرد که تسلط بر قانون جاذبه را فقط در مورد شما هر چیزی که شما می خواهید در زندگی شما می شود آن را پول, عشق, موفقیت یا شادی. پس چگونه می توان در مورد تسلط بر قانون جاذبه? یک راه متوجه شدم به تازگی و بسیار ارزان است که برای ایجاد یک ویدیو از آنچه شما می خواهید در زندگی خود را و تماشای تصویری که هر روز به طوری که آنچه شما می خواهید می شود و آنچه که برجسته ترین در ذهن شما. اضافه کردن برخی از احساسی, نشاط بخشی موسیقی به شما در همگام سازی با تمام اهداف خود را نه تنها کمک می کند اما همچنین افزایش تجربه. پس چگونه می توان در مورد تولید چنین یک ویدیو ؟ پاسخ این است که یک ویدیو ایجاد کیت به نام MindMovies.

MindMovies کامل ایجاد کیت با آموزش تصویری است که کمک خواهد کرد که شما را به سرعت و به سادگی به ساخت 3 دقیقه نمایش به صورت اسلاید/فیلم از زندگی ایده آل خود را. سازمان دیده بان فیلم ذهن هر صبح و شب به کمک شما آشکار از طریق قانون جاذبه همه چیز شما می خواهید و همه چیز شما می خواهید. ذهن فیلم نرم افزار کیت که هزینه تنها $37 کمک می کند تا شما را به سادگی و به آسانی ایجاد یک نسخه جمع و جور از جوهر از این راز فقط برای شما شخصی.

MindMovies طول می کشد تنظیم نیت ایجاد نقشه گنج, چشم انداز تخته یا رویای تخته و تکرار تصدیق به یک سطح جدید. اگر شما را دیدم فیلم “راز” و یا “چه Bleep ما می دانید ؟” و یا کاوش شاکتی Gawain کلاسیک “تجسم خلاق” استر هیکس’ “بپرسید و آن داده شده است” و یا هر یک از دیگر Abraham-Hicks آموزه های … اگر شما کشف کرده ایم جک کنفیلد را “اصول موفقیت” و یا هر یک از دیپاک چوپرا کتاب و دی وی دی شما با این مفهوم آشنا که تبدیل زندگی هر فرد است که تا کنون واقعا آن را درک… افلاطون نیوتن, کارنگی, بتهوون, شکسپیر انیشتین… افکار چیزهایی تبدیل شده است. اما قدرت از قصد اشتباه شده است و مورد استفاده توسط اکثر مردم در جهان برای سال های بسیاری ، نوآوران و رهبران شناخته شده این راز و شنود گذاشته اند به این حد از قدرت تغییر جهان است. این قدرت چیزی است که درایوهای جهان, و آن را در دسترس است برای هر کس بدون توجه به آنچه خود و یا شرایط. و یا به عنوان دیپاک چوپرا آن را “جهان متشکل از یک واحد انرژی یا آگاهی; این انرژی است که در این زمینه از تمام امکانات.”

قدرت هدف ساده است: فکر می کنم در مورد آنچه شما می خواهم به در زندگی خود آشکار…به سلامتی, دوست داشتن, روابط, به عنوان مقدار پول به عنوان شما نیاز دارید و یا می خواهید کار است که شما الهام بخش صلح در زمین محیط زیست سالم. همه اینها ما نخستزادگی و از طریق قانون جاذبه ما می توانیم آنها را به ثمر ما در تجربه روزانه. همه ما باید انجام دهید این است که تمرکز بر روی آنچه که ما می خواهیم به جای آنچه که ما نمی خواهیم. گام بعدی این است که برای ایجاد اظهارات مثبت که پر از شادی و قدردانی و دولت آنها را در زمان حال. فراموش نکنید که نگرش قدردانی… تایید جنبه هایی از زندگی خود را که در حال حاضر آوردن شادی به زندگی شما کمک خواهد کرد که شما برای جذب و حتی بیشتر شاد انجام تجارب است. راز است به خود درگیر در این فرآیند به جای فقط بیان تاکید دارد.

با ساخت فیلم ذهن شما می توانید ایده های خود را از چكيده و “آرزو” دولت به یک واقعیت در یک دوره کوتاه از زمان. بسته به اینکه چقدر احساسات شما متصل به میل خود و چقدر خود را باور سیستم های چین با میل خود تعیین خواهد کرد که چگونه به سرعت شما می بینید واقعیت خود را مجددا مرتب و به جا تمایل خود را. فیلم ذهن می تواند کمک به شما قرار دادن آن همه با هم-میل چگونه شما آن را توصیف آنچه در آن مانند به نظر می رسد آنچه در آن احساس می کند مانند و الهام بخش موسیقی به چین تمایل خود را با عمیق ترین قوی ترین احساسات و عواطف است. اگر شما می خواهید برای دیدن یک نمونه از فیلم ذهن شما می توانید یکی در http://www.youtube.com/watch?v=fb9GSAK3AHU

دنبال لینک زیر به MindMovies سایت تماشای مقدماتی کوتاه تصویری که توضیح می دهد که این کیت ایجاد. شما می توانید خرید خود را تکمیل برنامه های آموزشی که شامل نرم افزار, قالب, آموزش, و بیشتر. این قابل ملاحظه ای ارزان سیستم…تنها 37 $سرمایه گذاری. شما را دریافت خواهد کرد تمام منابع (از جمله فیلم های آموزشی) برای کمک به شما در ایجاد خود را در ذهن خود فیلم. سپس شما می توانید پخش فیلم خود را در هر نقطه شما می خواهم: شما لوله های وب صفحه مای اسپیس خود را ارسال آن را در ایمیل قرار داده و آن را بر روی دی وی دی و غیره.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.