Facebook logo

سلطانی‌فر: مردم با خیال راحت به دنبال خرید سهام استقلال و پرسپولیس بروند

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی‌فر در دیدار با جمعی از نخبگان و صاحب‌نظران اقتصادی درباره واگذاری باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی گفت: خوشبختانه اجماع خوبی بین صاحب‌نظران اقتصادی و ورزشی و مدیران کشور و دولت برای ورود دو باشگاه پرسپولیس و استقلال به فرابورس و آغاز روند جدی خصوصی‌سازی دو باشگاه وجود دارد.

وی با اشاره به تلاش‌های سه ساله خود برای زمینه‌سازی واگذاری استقلال و پرسپولیس یادآور شد: خوشبختانه هم رئیس جمهور و هیئت وزیران و هم قاطبه مردم، ورزشکاران و قهرمانان با این اتفاق بزرگ و تاریخی ورزش ایران موافق و همگام هستند.

وزیر ورزش و جوانان در پاسخ به  ریسک واگذاری استقلال و پرسپولیس و آینده این دو باشگاه اظهار داشت: بعد از خصوصی‌سازی استقلال و پرسپولیس، دولت و وزارت ورزش و جوانان دخالتی در اداره دو تیم ندارد و عمدتاً به‌صورت ارشادی با تشویق سرمایه‌گذاران حمایت خود را برای پایدار شدن روند خصوصی‌سازی دو تیم به صورت مشروط و موقت ادامه می‌دهد و به تدریج و با  زمان‌بندی مناسب، این حمایت‌ها کاهش می‌یابد تا دو باشگاه کاملاً به خود متکی شوند و با همین نگاه معتقدم مردم با خیال راحت به سراغ خرید سهام استقلال و پرسپولیس بروند.

سلطانی‌فر گفت: تصمیمی مهم و ماندگار در تاریخ این دو باشگاه به مرحله اجرا نزدیک می‌شود و قطعاً این سیاست‌گذاری به نفع مردم، کشور، ورزش و هر دو باشگاه پرسپولیس و استقلال در سطوح ملی و بین‌المللی است و نشانه آن هم رضایتمندی هواداران و سبک شدن بار دولت از مسیر واگذار کردن وظایف اجرایی به بخش خصوصی است.

وی تصریح کرد: در سطوح مختلف، نظر و آرای نخبگان کشور را برای طی مسیر روشن و مطمئن واگذاری استقلال و پرسپولیس شنیده‌ام و تلاش می‌کنیم بدون فوت وقت این مسیر را طی کنیم.

وزیر ورزش و جوانان با قدردانی مجدد از جمع متخصصان اقتصادی و صاحب‌نظران دانشگاهی که در این مدت در کنار دولت و وزارت ورزش و جوانان بودند، گفت: قطعاً با کمک شما فرایند اصلاح سیاست‌ها و برنامه‌ریزی برای ارائه خدمات بهتر و بالا رفتن کیفیت آن به جامعه بزرگ ورزش سریع‌تر میسر شد.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.