هیچ مقاومت با قانون جاذبه

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

حال مقاوم است مانع مشترک است که می تواند شما را از لذت بردن از زندگی خود را به کمال از طریق قانون جاذبه است. احساس مقاومت و یا هل دادن در برابر’ به نظر می رسد به پاپ تا در زندگی روزمره. شناخت مقاومت و چگونه به آن را نگه دارید در خلیج کمک خواهد کرد که شما در رسیدن به خواسته های خود را. بیایید ببینید که چگونه.

هنگامی که شما احساس اختلاف از هر نوع, شما در حال ارائه مقاومت در برابر آنچه شما می خواهید. برای مثال: شما با داشتن یک روز بزرگ بچه ها کردم تا در زمان هر کس خوردن صبحانه خود و همسفری لین بود باز. شما با بهره گیری از یک روز فوق العاده کامل با قدردانی و شادی است. در محل کار وجود دارد توجه داشته باشید در میز کار خود را احضار شما به یک جلسه با رئیس خود. این اولین بار است نشانه ای از ناخرسندی. شما تعجب که چرا او می خواهد برای دیدن شما ؟ شما می دانید شده اند وجود دارد چند اخراج به تازگی; شاید شما بعد…اوه! بنابراین شما رد و بدل شده را خوب احساسات و افکار برای ترس قبل از اینکه شما حتی می دانم که چرا رئیس می خواهد برای دیدن شما.

با تبدیل شدن به بیش از چیزی ناراحت شما باید شروع به ارائه مقاومت خود را به روز لذت بخش. هنگامی که شما ببینید رئیس خود او می گوید به شما داده شده است بزرگترین شرکت حساب. که در آن است. این یک چیز خوب بود اما به شما ارائه شده مقاومت بدون هیچ دلیل. کمی که از مقاومت نمی صدمه دیده و خود را در اتاق ملاقات, اما آن را می ساخت اگر شما همچنان به جذب آن لحظات به یک رویداد واقعی.

بنابراین هنگامی که روز انجام شده است شما انتخاب کنید تا شام و رفتن به خانه. شما هیجان زده به همسر خود بگویید که شما در حال کار بر روی حساب از زمان زندگی و شما باید یک شب جشن. شما رفتن به اتاق خود را به تجسم آنچه شما می خواهید حساب جدید را برای شما انجام دهد و شما اجازه دهید آن را به جهان است. سپس شما شروع به ایجاد یک طرح برای حساب جدید. شما شروع به فکر کردن در مورد چه اتفاقی می افتد اگر شما آماده برای حساب جدید? چه رئیس خود را می دانید ؟ چگونه شما می رویم به آن را انجام دهد ؟ شما شروع به فشار علیه و یا ارائه مقاومت فوق العاده میل شما راه اندازی به جهان است. جهان را در تمایل خود را اما همچنین کار خود را در عدم افکار به عنوان به خوبی. را حساب جدید خود را به نوبه خود به عنوان شما آن را می خواستم? بستگی دارد که چقدر مقاومت شما را به میل خود. تمایل خود را ممکن است فاقد ساختار با این پینگ ponging از تمام افکار و احساسات خود را.

چرا مقاومت در برابر ؟ به نظر می رسد طبیعت انسان به سوال همه چیز. سوال چگونه, چرا, که, کجا و چگونه ؟ همیشه در حال آماده شدن برای بدترین. آنچه در مورد اینکه همیشه آماده برای بهترین ؟ ایجاد جدید خود را که شعار; به جای انتظار برای کفش دیگر برای افت, انتظار, همه چیز, همه چیز, به نوبه خود فوق العاده است. اگر به نظر می رسد مانند آن است که رفتن به پایین تپه انتظار آن را بهتر کنید. ارائه مقاومت در موقعیت های زندگی است. هل دادن در برابر هر کسی یا هر چیزی تنها به ارمغان می آورد شما بیشتر به فشار علیه.

شناخت مقاومت است هشتاد درصد از این نبرد. دیگر بیست درصد در حال تماشای آنچه شما فکر می کنم و احساس می کنم در مورد خواسته های خود را. هنگامی که شما می تواند به کاهش مقاومت شما خواسته خواهد شد آشکار بیشتر به وضوح و به سرعت با قانون جاذبه است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.