Facebook logo

یحیی گل‌محمدی: دوست داشتیم مدافع بخریم اما…

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

به گزارش ایران پژواک، یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از دیدار فردای پرسپولیس مقابل صنعت نفت آبادان در هفته دوم لیگ برتر گفت: با توجه به اینکه در هفته اول نتوانستیم امتیاز کامل را بگیریم، فردا برای ما بازی خیلی مهمی خواهد بود. شروع فصل خیلی برای قهرمانی مهم است و فکر می‌کنم این سه امتیاز برای ما خیلی ارزشمند است و بدون شک باید برای گرفتن این سه امتیاز باید خیلی تلاش کنیم و تمرکز داشته باشیم. نباید امتیازات خانگی را از دست دهیم.

وی ادامه داد: مقابل تیم خیلی خوبی بازی داریم. صنعت نفت در هفته اول با وجود اینکه شش بازیکنش را در اختیار نداشت توانست به پیروزی برسد. بازی سختی داریم و باید خیلی دونده ظاهر شویم و فضاها را از تیم حریف بگیریم. صنعت نفت تیم تکنیکی است اما گرفتن این سه امتیاز برای ما خیلی مهم است.

گل‌محمدی عنوان کرد: هفت،‌ هشت ماه است که حسرت حضور هواداران را می‌خوریم و در این وضعیت بازی‌های خانگی با بیرون از خانه خیلی فرقی ندارد. حضور هواداران برای ما خیلی مهم است و با توجه به اینکه پر هواداران‌ترین تیم آسیا هستیم این موضوع اهمیت بیشتری پیدا می‌کند که البته از آن محروم هستیم. قطعاً کسب پنجمین عنوان قهرمانی متوالی خیلی سخت است اما برای این موضوع خیلی تلاش خواهیم کرد.

سرمربی پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که با توجه به فشردگی مسابقات چه تدبیری برای آمادگی تیم تا فینال لیگ قهرمانان آسیا دارید،‌ تصریح کرد: 29 آذر بازی خیلی مهمی در فینال لیگ قهرمانان داریم. تا آن زمان پنج بازی داریم و تمام برنامه‌ریزی تمرینی و مسابقه ما باید طوری باشد که بازیکنان از لحاظ بدنی و روحی آماده باشند و بتوانند بازی خوبی انجام دهند. گرفتن نتایج خوب قبل از فینال خیلی مهم است و به لحاظ روحی می‌تواند خیلی تأثیرگذار باشد. به ملی‌پوشان خود هم بعد از بازی با بوسنی یکی، دو روز استراحت دادیم و فردا در تیم‌مان حضور دارند. تمرینات خوبی هم داشتیم و امیدوارم بازی خوبی انجام دهیم.

گل‌محمدی در مورد اینکه با توجه به عدم جذب بازیکن در پست دفاع آیا در این پست فکر نمی‌کنید مشکل کمبود بازیکن دارید،‌ گفت‌: خیلی دوست داشتیم مدافع دیگری جذب کنیم و پنج، شش گزینه داشتیم. همه بازیکنان قرارداد داشتند و هیچ گِله‌ای از مربیان و باشگاه‌های دیگر هم نمی‌توانیم داشته باشیم، چون روی بازیکنان‌شان حساب کرده بودند. در هر صورت شاید این اتفاق سختی‌های برای ما داشته باشد،  ولی ما با بازیکنان جوان و بازیکنانی که داریم کارهای بزرگی انجام دادیم.

وی یادآور شد: گزینه‌هایی که مدنظر ما بود را از دست دادیم، ولی یکسری مسائل مثل شأن و شخصیت باشگاه را باید در نظر می‌گرفتیم. بعضی از بازیکنان می‌خواستند بندهایی در قراردادشان باشد که امکان‌پذیر نبود و منافع باشگاه به خطر می‌افتاد. به این تیم امیدواریم و باید به بازیکنان جوان‌مان اعتماد کنیم. قطعا کار سختی داریم ولی بازیکنان‌مان نشان دادند در روزهای سخت، حرف‌های زیادی برای گفتن دارند.

گل‌محمدی افزود: روزهای سختی را پس از بازگشت از مسابقات آسیایی پشت سر می‌گذاریم. خیلی از اتفاقاتی که پس از حضور ما در فینال افتاد،‌ غیر طبیعی بود. دلیل این حجم از مشکلات را نمی‌دانم. ما هم از نظر مالی و هم شخصیتی ضربات زیادی خوردیم. سمیعی تلاش می‌کند این مشکلات برطرف شود و باید به او زمان بدهیم. از بازیکنان هم تشکر می‌کنم بابت صبر و شکیبایی؛ آنها سختی‌های زیادی را تحمل کردند و اگر سکوت کردند به خاطر این است که آرامش تیم قبل از فینال آسیا به هم نخورد. از تک تک آنها تشکر می‌کنم و امیدوارم باشگاه هم بتواند به نوعی که شایسته است با آنها برخورد کند و بتواند جواب کار آنها را بدهد.

«آیا انتظارات نداشتید مهدی تارتار شرایط حضور حجت حق‌وردی در تیم پرسپولیس را فراهم کند؟» سرمربی پرسپولیس در واکنش به طرح این سوال گفت: در هر صورت گزینه‌هایی داشتیم ولی همه آنها قرارداد داشتند. هیچ گلایه‌ای از مربیان و باشگاه‌ها نداشته و اصلا چنین حسی نسبت به این عزیزان ندارم.

گل محمدی در مورد آخرین وضعیت بشار رسن اظهار داشت: بشار رسن بعد از بازی‌های ملی از نظر فیزیکی خسته بود؛ یک ضربه هم به پایش خورده بود. امروز تمرین مهمی است تا ببنیم وضعیتش چطور است.

 وی در مورد عملکرد آرمان رمضانی خاطرنشان کرد: آرمان هنوز بازی ثابتی برای ما انجام نداده است. در چند بازی به عنوان بازیکن ذخیره عملکرد خوبی داشته است. باید به بازیکنان‌مان اعتماد داشته باشیم و فرصت بیشتری به آنها بدهیم تا شایستگی‌های خود را ثابت کنند.

سرمربی پرسپولیس درباره دلیل جدایی امیر روستایی گفت: روستایی  بازیکن جوانی است. متأسفانه فرصت کمی برای او بود تا شایستگی‌های خود را ثابت کند. فکر می‌کنم با رفتن از تیم ما بیشتر به او فرصت بازی برسد و امیدوارم با توجه به اینکه قرضی به پیکان رفته است، با قدرت به تیم ما برگردد و سال بعد بتوانیم به خوبی از او استفاده کنیم. امسال می‌تواند سال خوبی برای روستایی باشد و امیدوارم با قدرت به تیم خودش بازگردد.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.