راز – چه سر و صدا در مورد آن ؟

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

راز بود که سال گذشته راه اندازی شد و از آن زمان تا به جهان توسط طوفان و آن شتاب گرفته است و باعث ایجاد بسیاری از وزوز در اطراف آن است. پس چه سر و صدا در مورد آن ؟ چرا از آن است که باعث چنین همهمه در ،

راز پرده برداری شد در مورد قوی ترین و قانون طبیعی جهان و شاهکارهای شگفت انگیز آن را می تواند انجام دهد – قانون جاذبه

بنابراین آنچه که در قانون جاذبه? و چرا از آن است که بسیار قدرتمند است ؟

قانون جاذبه کار می کند بر این اصل است که هر چه ما تجربه ما در زندگی گذشته و حال آن را به یک نتیجه مستقیم از آنچه که ما در حال جذب به زندگی ما.

چگونه ؟ شما تعجب می کنم…

آن را از طریق افکار است که ما را نگه دارید که چگونه آن کار می کند. قانون جاذبه در پاسخ به افکار ما صرف نظر از آنچه اتفاق می افتد به… از این رو ما مانند یک آهنربا و هر چه افکار ما در حال جذب مانند افکار بازگشت به خودمان را به عنوان افکار ما منتشر می کنند یک فرکانس موج به جهان پخش افکار ما و جذب همه چیزهایی که در همان فرکانس طول موج به عنوان ما. در نتیجه هر فکر ما ساطع شده است و سپس بازگشت به منبع و آن منبع است خودمان.

از این رو هر آنچه در شرایط فعلی ما است که ما خودمان را پیدا کنید در این مستقيم تجلی افکار ما است. اگر ما خودمان را پیدا کنید در یک وضعیت غیر قابل تحمل, ما می توانیم ایجاد یک تغییر برای بهتر انتخاب آگاهانه افکار ما است که به پخش به جهان است.

البته انتظار نداریم که نتیجه فوری و یا یک شبه معجزه. قانون جاذبه کار نمی کند و در این راه. همیشه وجود دارد یک عنصر از زمان تاخیر میان به قانون جاذبه است. تابع اصلی از زمان تاخیر عنصر است که به ما اجازه می دهد تا به ارزیابی مجدد به فکر می کنم در مورد آنچه که ما واقعا می خواهید را به یک انتخاب جدید. این حذف ضربه افکار است که ما ممکن است به پشیمانی بعد از آن و همچنین کمک می کند تا ما را به تصریح و به جهان از آنچه ما واقعا می خواهید.

بعلاوه قانون جاذبه تنها عمل مثبت افکار. آن است که قادر به عمل در هر گونه افکار منفی به عنوان آن را نمی داند چگونه به محاسبه در کلمات منفی مانند “نیست” و “نه” یا “نه”. از این رو برای مثال اگر افکار ما هستند “من نمی خواهم چیزی (مثلا بدهی)” شانس بسیار بالا است که ما آن را (بدهی) به عنوان قانون جاذبه دریافت پیام خود را به عنوان “من می خواهم چیزی (بدهی در این مورد)”

اما همانطور که همه ما آگاه است مغز ما شامل 2 ذهن – ذهن خودآگاه و ذهن ناخودآگاه, همچنین شناخته شده به عنوان خودآگاه ذهن است. ذهن خودآگاه ما تولید افکار است که ما آگاه هستند و پخش آنها را به جهان از آنچه ما می خواهیم. اما به همین ترتیب ذهن ناخودآگاه ما نیز تولید افکار که ممکن است در تضاد با آنچه در ذهن خودآگاه ما فکر کردن است. برای مثال ممکن است ما آگاهانه فکر می کنم که ما می خواهیم برای ترویج شود اما ناخودآگاه; ما ممکن است شک خود ما قابلیت ها و صدای درونی ما ادراک و فهم منتشر می کنند افکار ما شک به جهان بیش از حد. سیگنال مخلوط است که ما در حال ارسال به جهان جذب مخلوط نتایج.

بنابراین ما همیشه باید هوشیار و آگاه از هر دو ما خودآگاه و ناخودآگاه افکار و هر زمان که ما تمرکز افکار ما همیشه آن را در شیوه ای مثبت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.