این منتقد درونی پرده برداری کرد

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

سازمان دیده بان افکار خود را; آنها تبدیل به کلمات.

سازمان دیده بان کلمات خود را; آنها تبدیل به اعمال.

سازمان دیده بان اقدامات خود را; آنها تبدیل به عادت.

مراقب عادات خود را; آنها تبدیل به شخصیت.

سازمان دیده بان شخصیت خود را; سرنوشت شما می شود.

– پاتریک Overton

شما ممکن است بپرسید چه شده است “منتقد درونی” اما شما بسیار آشنا با آن در حال حاضر. به یاد داشته باشید آخرین باری که شما ساخته شده و به ظاهر بد تصمیم گیری و کمی منتزع صدای در سر خود زمزمه آگاهانه “راه برو! شما واقعا خراب است که تا. آیا شما یاد گرفتم هر چیزی ؟ چگونه کاملا بی منطق می تواند شما را دریافت کنید.” ویولا! وارد مرحله سمت چپ منتقد درونی. همچنین می دانیم به عنوان خود را “درونی گفت و گو” خود “اسکریپت یا نوار” و برخی از مردم به اشتباه آن را به وجدان خود. هر کس یک منتقد درونی برخی تهاجمی تر منتقد بیش از دیگران است.

در “7 Habits of Highly Effective People”, Stephen Covey اشاره به این که اسکریپت شده اند که دست به ما پدر و مادر, جامعه, فرهنگی تاثیر, دوستان, همکاران و غیره. این مفهوم چگونه دیگر ادراک ما و رفتار ما شکل است که منتقد درونی بنابراین ما جاودانه است که ادراک – “باید آن را پس از آنها آن را ببینید.” درک افراد از ما نیست آن را تا. آقای کاوی با استفاده از یک مثال از بازی در “مردی از لامانچا” که در آن دون کیشوت می بیند و دوست داشتنی و با فضیلت نفر در یک از خیابان. او حتی به او یک نام جدید اما او نمی تواند فراتر از اسکریپت ها که تحویل داده اند به او برای سال های سال است که او یک شرم آور موجود است.

پاتریک Overton نقل قول بالا نشان می دهد که تداوم چنین وضعیتی است. و آن همه شروع می شود با درونی ما فکر زندگی درونی ما گفت و گو است. دیل کارنگی متحده “به یاد داشته باشید خوشبختی نیست و بستگی دارد که شما (موقعیت نفوذ) و یا آنچه شما (پول) آن بستگی دارد تنها بر اساس آنچه شما فکر می کنم.”

اما چگونه منتقد درونی می آیند به شما بپرسم ؟ در واقع منتقد درونی آغاز شده به عنوان یک جنبه بسیار مهم از زندگی ما در حال رشد است. من اعتقاد دارم که من می تواند دولت بدون واکنش است که بیشتر از همه انسان ها می خواهید برای جلوگیری از درد تمام درد و حتی درد عاطفی! اما شما نمی تواند زنده در این سیاره/ابعاد و تماس نزدیک و گاه به گاه برس با حداقل درد – مهم نیست که چگونه مفتون زندگی شما داشته باشد. اما توسعه فردی در کودک را نگه می دارد یک رتبه بندی از تجربه در زندگی به عنوان بخشی از درک کارکرد جهان است. قبل از اینکه طولانی, رتبه بندی می شود یک صدای “شما می دانید که آخرین بار سوزی شکست چیزی شما را سرزنش می کنند.” قبل از شما آن را بدانید شما یک منتقد درونی است که در تلاش برای محافظت از شما و نگه داشتن شما را از درد از هر نوع قابل تصور. یک “محافظ” که طول می کشد در زندگی خود آن را.

پس چرا منتقد درونی در نظر گرفته شده خود را عزیزترین و نزدیک ترین دوست ؟ پس از همه, که دیگری را به چنین مشکل و ژیمناستیک به شما در حفظ امن و از راه آسیب است! اما در اینجا مالش است این است که ما مفهوم ما از “منطقه آسایش” بهتر شناخته شده به عنوان ما خودخواسته ، اوه بله! که منتقد درونی می شود زندان حافظ و شما به خودتان پیدا کنید رفتن را از طریق حرکات زندگی هرگز در نظر گرفتن خطرات و یا گرفتن فرصت هایی که آمده راه خود را. و آنچه که زندگی در یک زندان (مهم نیست که چگونه به خوبی مبله و یا راحت)? این است چگونه بسیار بسیاری از مردم زندگی می کنند یک زندگی پر از حسرت “اگر من فقط به حال جرات سعی کنید که ایده” “اگر فقط من تا به حال پذیرفته شده است که کار است.” “من همیشه می خواستم به ____________, اگر فقط من تا به حال.” و یا حتی بدتر از همه دیگران “من واقعا دوست داشت که زندگی اما من شایسته نیست.”

این منتقد درونی می تواند به راحتی از بین بردن اعتماد به نفس ساخته شده بر برخی از بی دقتی و مضر کلمه گفت: در برخی از نقطه در گذشته ما و تیم را نگه می دارد یک چوب خط حساب کردن از متنی است که پشتیبانی از چنین بیانیه ای! مثال دیگری از خود را منتقد درونی شما را تبدیل زندانبان است که تمایل به همیشه سوال تصمیم گیری های خود را و یا تجربه. آیا شما نیاز به کسی اعتبار تصمیمات خود را آنهایی که خوب بود یا تجربه شما درست است یا مشترک است ؟ حتی چیزی به عنوان ساده به عنوان یک $2 خرید شما اخم بیش از اگر شما ساخته شده حق انتخاب. این منتقد درونی, پس به صحبت می کنند خارج از کنترل است.

در حال حاضر برای درست حکم اعدام برای درونی منتقد تا به حال شنیده ام “نبوت خود انجام?” این نظریه که اگر شما باور در یک نتیجه خاص شما عمل خواهد کرد در چنین راهی است که شما در واقع در مورد آن نتیجه است. اگر منتقد درونی خود نگه می دارد و به شما گفتن که شما واقعا سزاوار نیست چنین و چنین شما به احتمال زیاد به عمل در یک راه برای مطمئن شوید که شما آن را دریافت نمی. ظهور نظریه است که به دست آوردن پذیرش شناخته شده به عنوان قانون جاذبه می گوید: “همانطور که عرض بنابراین بدون.” به عنوان درونی خود گفت و گو/اسکریپت تعریف خود را از “واقعیت” و سپس جهان بیرونی فرم و ماده آشکار خواهد شد که فقط. اساسا شما را به زندگی خود جذب فقط آنچه که افکار درونی خود را حفظ کرد و گفت!

چگونه انجام شما و یا من را متوقف و یا حداقل تغییر منتقد درونی? چگونه شما مقابله با سالها از خود برنامه نویسی? در زیر من به یک تمرین برای شروع در مسیر درست در حال حاضر ، اما بخش 2 این مقاله “تصدیق به نجات” را به جزئیات بیشتر در مورد چگونه به واقعا شروع به مقابله و مبارزه با این منتقد درونی و شروع به در راه خود را به آزادی شخصی.

قسمت بعدی این مقاله ما خواهد شد بیشتر در عمق با موثر ترین راه برای معکوس کردن آسیب و پرتاب باز کردن درب زندان! اما در حال حاضر شما نیاز به شروع به تبدیل شدن به طور فزاینده آگاه درونی خود را منتقد حساس خود را.

1) بهترین راه برای شروع این است که برای حمل با شما در یک نوت بوک جمع و جور و شروع به ضبط درونی خود گفت و گو/نوار/منتقد ، این به این معنا نیست ضبط blow-by-blow هر فکر, اما این به آن معنا jotting کردن ایده کلی. حاد آگاهی اولین گام است به طوری که سایز نوت بوک در همه جا با شما است. به عنوان شما را به یادداشت ها در چنین رویکردی تحلیلی, شما ممکن است شروع به ایجاد ارتباط چگونه چنین اسکریپت/گفت و گو ممکن است آغاز شده است.

2) دوم فعالیت خواهد بود برای مقابله با این منتقد درونی و رعایت آنچه که پاسخ آن را می اندازد در صورت خود را. شروع به نوشتن چیزی است که شما می خواهید به انجام است که واقعا خارج از منطقه راحتی خود و پس از آن توجه داشته باشید هر یک از این افکار است که از طریق سر خود را در پاسخ. نوشتن را نگه دارید تا زمانی که بحث آمدن نگه دارید. شما می توانید شناسایی که چگونه و یا جایی که شما ممکن است توسعه یافته چنین اسکریپت ؟ این تمرین را تا حد زیادی به شما کمک کند هنگامی که ما به بخش دوم!

یک مثال از زندگی شخصی من به شرح زیر است. من در تلفن با مادرم وقتی که او گفت: “رویا نیست, به طوری که شما تنها نا امید خواهد شد.” من پرتاب دست من در هوا – AHA! که جایی است که اسکریپت خاص آمد از برای من! و از آن ساخته شده حس, من, مادر, افسردگی دوران کودکی با بیشتر تلخ نا امیدی در زندگی فقط به حال وجود داشته است در زندگی eking به اندازه کافی برای نگه داشتن لباس های خوب در آمریکا زندگی می کنند و در امن محله با مناسب مدارس است.

او سفت و سخت “منطقه آسایش” که شامل نمی شود خواب – حتی در مورد تعطیلات. من باید به او اعتبار او به عنوان پدر و مادر تنها زمانی که آن را قابل قبول و موفق به بالا بردن من بدون هیچ گونه عمده سکسکه و دیدم من در راه من به بزرگسالی است. اما او ممکن است هرگز متوجه است که رویکرد او به سرقت او را از هر گونه هیجان و شادی در زندگی است.

با درک این منتقد درونی من دلسوزی برای من اما من هم به طور کامل تشخیص دهد که من نمی خواهم که در زندگی من و من باید انتخاب برای شکستن این افکار محدود کننده ها و اسکریپت ها. شما بیش از حد!

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.