آنچه را به شما آموخته از اشتباهات خود را?

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

ما اغلب مرتکب اشتباهات در زندگی ما و از خود بپرسیم چه چیزی را اشتباه رفت ؟ بود هرگز آن را برنامه ریزی شده و یا فکر خوبی ؟ ما از دست کنترل کرد ؟ که تقصیر بود ؟ ما در نگه داشتن پرسیدن که آیا ما با عجله خودمان را به بی ارزش تصمیم گیری و به پایان رسید تا سرزنش خودمان را به تدریج شروع به احساس متاسفم و جلوگیری از باور در توانایی های ما است.

هنگامی که چیزی اشتباه اتفاق می افتد, ما جستجو برای دلایل و ما تمایل به سوال ما توانایی انجام زمان بعدی اما برخی از مردم می خواهم به نقطه سرزنش به کسی یا چیزی. اما به اشاره انگشت خود به دیگران فقط تبدیل سه تا از انگشتان ما به ما. پس چرا اشاره انگشت ما در همه ؟ هنگامی که چیزی را اشتباه می رود و ما باید با خودداری از سرزنش دیگران به دلیل هنگامی که ما شروع به انجام است که ما فاصله خودمان را از امکان درس. خردمند مردم اعتراف اشتباهات خود را حتی فقط به خود به دلیل آن باعث می شود یادگیری ممکن است زمانی که ما مسئولیت اعمال ما. اشتباهات اتفاق می افتد شاید به این دلیل که ما نمی باید یک پلان و ما اصلا پشتيبان اگر این یکی کار نمی کند. اگر طرح ما کار نمی کند همه ما باید انجام دهید این است که جای آن را بارها و بارها با یک دیگر تا زمانی که ما پیدا کردن چیزی که واقعا برای ما کار می کند.

تصمیم گیری است هرگز آسان نیست به خصوص اگر ما فکر می کنم از دیگر رفاه مردم است. با توجه به جورج Bernad شاو نمایشنامه نویس ایرلندی و سوسیالیستی “یک زندگی صرف اشتباه است نه تنها بیشتر محترم اما مفید تر از یک زندگی صرف انجام هیچ چیز”. اشتباهات ما هستند و یا راه یادگیری است. ما کشف و پرده برداری از چیزهایی که هر روز ما را از خطرات و استقامت در تصمیم گیری های مختلف ما را در زندگی ما است. ما نمی توانیم انکار این واقعیت است که زمانی که اشتباهات ساخته شده است به کسی یا چیزی صدمه دیده می شود و تحت تاثیر قرار. اما این که آیا این یک اشتباه مهلک و یا فقط ساده ما نیاز به پذیرش و یادگیری از آن. ما نیاز به عواقب و نباید ترس از این اشتباهات و یا دیگری ما را به از دست دادن شجاعت به کشف و رشد از نظر تجربه. ما فقط باید برای جلوگیری از آنچه که ما آموخته اند از گذشته است. ما یادگیری از اشتباهات ما و مردم در اطراف است که بخشی از آن.

بسیاری از افراد تا زمانی که اشتباهات ساخته شده است که نباید در این مورد. شما باید به گذشته خود اشتباهات مطالعه آنچه رفت را اشتباه و آماده به عقب بر گردیم در این بازی است. بسیاری از ما نمی خواهد به جرات آج همان مسیر است که منجر به این سمت که در آن اشتباهات شد یک بار متعهد است. آنها را اجرا به دور از هر چیزی که ممکن است آنها را به همان تجربه است. اما در حالی که اشتباهات اجتناب ناپذیر ما می توانند یاد بگیرند که از گذشته به ما منجر به, که در آن ما می خواهم به. این مهم است که ایستاده و در صورت ترس ما به خاطر آن است که ما در مبارزه با یادگیری از اشتباهات ما. پذیرش و در نظر گرفتن عواقب آن ما را به راه یادگیری است. ما نیاز به قدرت برای ایستادن در میان شکست و یادگیری از اشتباهات ما به طوری که در پایان ما تبدیل شدن به با تجربه تر و قوی تر و بهتر افراد است.

برای بیشتر قسمت ها, عدم تصمیم گیری است که یکی از علل عمده شکست. شما باید به عادت از ساخت سریع تصمیم گیری و تغییر ذهن خود را به آرامی برای جلوگیری از اشتباهات آینده و لازم نیست خودتان را محروم از این فرصت برای جمع آوری دانش بدون افشای هر یک از برنامه های خود را. خودتان را احاطه کرده با افرادی که مایل به خود را محکم پشتیبانی و مشاوره. توسعه پایداری به دلیل آن را به شما یک هدف مشخص و شما می دانید آنچه شما می خواهید بدون توجه به چگونه بی طرف ممکن است و این همان پشتکار شما را تست خواهد شد قبل از شما به دست آوردن موفقیت است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *