Facebook logo

نگذاشتند رکورد علی پروین را بشکنم/ رگ و ریشه ام استقلالی است

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

به گزارش ایران پژواک، علیرضا نیکبخت واحدی با بیان اینکه به همراه علی پروین با ۲۰ مسابقه در دربی رکورددار حضور در این مسابقه حساس است، گفت: سالی که در استقلال بودم همه می‌دانستند اگر مقابل پرسپولیس بازی کنم می‌توانم رکورد پروین را بشکنم اما نمی دانم چه شد که نگذاشتند و در بازی رفت و برگشت به میدان نرفتم.

وی در پاسخ به این سئوال که آیا امیر قلعه نویی این اجازه را به او نداد که رکورد پروین را بشکند؟ تاکید کرد: اسم نمی برم ولی نگذاشتند.

بازیکن پیشین استقلال و پرسپولیس درباره اینکه آیا از امیر قلعه نویی دلخور است، یادآور شد: چند سال است که آدم‌های زیادی را بخشیده‌ام و درباره آنها حرف نمی زنم.

نیکخت واحدی در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه بالاخره استقلالی است یا پرسپولیس، خاطرنشان کرد: ۷ سال برای استقلال زحمت کشیدم ولی سالی که پرسپولیس و صبا رفتم با تمام توان برای آنها بازی کردم. در نهایت رگ و ریشه من استقلالی است.

وی در خصوص بهترین دربی که در آن حاضر شده است تصریح کرد: آن مسابقه که استقلال با گل‌های فکری و عنایتی پرسپولیس را با نتیجه ۲ بر یک شکست داد بهترین دربی من بود. در آن مسابقه دنده من شکست و ادامه بازی را از بیمارستان تماشا کردم.

بازیکن پیشین استقلال و پرسپولیس که با رادیو ایران گفتگو می‌کرد در پاسخ به سئوالی مبنی بر پیشنهادات خارجی اش در آن زمان گفت: آنقدر بازیکن بزرگی بودم که زمانی که هیچ بازیکنی پیشنهاد نداشت من از اسپانیا پیشنهاد داشتم! تیم‌های فنرباغچه ترکیه، اتلتیکو اسپانیا، مونشن گلادباخ آلمان و باشگاه گلکسی آمریکا من را می‌خواستند. اختلاف سلیقه بین من و باشگاه باعث شد ترانسفر نشوم چون باشگاه سهم بیشتری می‌خواست.

نیکبخت با بازخوانی یکی از خاطراتش در دوران حضور در پرسپولیس و شیطنت شیث رضایی مدافع این تیم در پرواز به شیراز اظهار کرد: من از پرواز می‌ترسم و شیث رضایی هم این را می‌دانست. برای همین او پشت بلندگو اعلام کرد که هواپیما در حال سقوط است. تا ۱۰ دقیقه بعد از آن هیچ چیز متوجه نشدم. اتفاق بدی بود که شاید شیث هم فکر نمی‌کردم این عواقب را داشته باشد. بعد از پرواز شیث را بازداشت کردند و او را تا فردایش نگه داشتند.

وی با بیان اینکه در دوران عضویتش در پرسپولیس با شیث رضایی و محمدرضا مامانی تشکیل باند نداده بود، گفت: درست است من با این بازیکنان بیشتر از بقیه بودم اما افشین قطبی چه کسی بود که برایش باند درست کنیم؟

بازیکن پیشین استقلال و پرسپولیس که سابقه بازی در تیم استیل آذین را هم دارد در واکنش به اظهارات حسن اشجاری بازیکن سابق این تیم مبنی بر اینکه حسین هدایتی روی باخت‌های استیل آذین شرط بندی می‌کرد، تاکید کرد: اشجاری خودش را با این حرف زیر سئوال می‌برد. کدام بازیکن در زمین وجدانش را کنار می‌گذارد و برای باخت بازی می‌کند؟ ضمن اینکه ما با استیل آذین و با هدایت حمید استیلی نتایج خوبی گرفتیم.

نیکبخت واحدی در خصوص سرمربیگری فرهاد مجیدی در تیم استقلال هم گفت: مطمئنم اگر بگذارند مجیدی موفق می‌شود.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.