قانون جاذبه تصویری به شما می آموزد که به تجزیه و تحلیل احساسات مثبت و منفی

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

من همیشه می دانستم که در مورد قانون جاذبه, اما کمی من می دانم که وجود دارد 11 قانون جاذبه به جای فقط یک قانون است. قانون جاذبه ویدئو نشان می دهد به من که در واقع وجود دارد 11, فراموش, قوانین جاذبه!

جاذبه اصل نشان داد با این ویدئو تنها یکی از بسیاری از قوانین جهانی و اگر چه در سالهای اخیر و راز موفقیت معتبر شده است به Wallace D Wattles و ناپلئون هیل, قوانین تدوین شد هزاران سال پیش و در وجود برای همه زمان.

به منظور کار تمام قوانین باید سازگار باشد در آنچه که آنها به دنبال. آن را خوب است که یکی این است که برخی از آنها چه می خواهند امروز در حالی که فردا می خواهند چیز دیگری است. هدف این پست تغییرات در تمام زمانها. وجود ندارد و تنها قانون است که می تواند به شما موثر نتیجه زمانی که شما در حفظ و تغییر تمایل خود را. به همین دلیل است که برای برخی از قوانین جاذبه کار نمی کند به عنوان آنها آرزو. به این دلیل است که به وضوح هیزم در قانون جاذبه تصویری.

ما انسان ها موجودات عاطفی. ما می توانیم احساس مثبت و منفی است. احساس شاد و آرام است که همیشه فقط به عنوان آسان در دسترس شما به عنوان احساس استرس و ناراحتی است. بنابراین چه چیزی شما را متوقف می کند از احساس شاد و آرام ؟ من امیدوارم که این به شما یک بیت از فکر.

در این ویدئو یکی از سخنرانان برجسته نشان می دهد که ما لیست تمام احساسات مثبت بر روی یک تکه کاغذ در حالی که احساسات منفی در یکی دیگر از قطعه ای از کاغذ. در پایان روز, ما می خواهم برای دیدن چگونه بسیاری از احساسات مثبت ما را تجربه کرده اند در یک روز. امیدوارم با جدا کردن آنها ما قادر خواهد بود برای به حداقل رساندن “اعداد” از احساسات منفی هنگامی که زمان می رود توسط.

شما یادگیری چیزی در مورد راز قانون تماشای قانون جاذبه تصویری.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.