قانون جاذبه تصویری ادعا راز قانون جاذبه – قسمت 1

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

قانون جاذبه تصویری نقش مهمی در زندگی ما است. وجود دارد ویدئوها مانند “راز” و “چه Bleep” که ادعا قانون جاذبه است.

یادگیری راز قانون جاذبه از هر فیلم خوب است به این دلیل که تصویری تجدید نظر به شما audiotorally و بصری. احساسات می تواند به راحتی تولید شده و یا باعث از طریق دست زدن به برخی از لحظات به تصویر کشیده شده توسط این صحنه در قانون جاذبه تصویری.

هنگامی که ما احساس غم تاکید عصبانی یا شرمنده ما ارتعاشی انرژی منفی است. این است که چرا مشاهده رویدادهای منفی باعث می شود ما احساس بد. نیز شاهد زیبایی و یا هر عمل محبت باعث می شود ما احساس خوب است. بنابراین مهم است که همیشه به تماشای هر شادمان تصویری. تماشای چنین فیلم اغلب شما خواهد بود قادر به کنترل افکار خود را. هر زمان که شما شروع به افکار منفی شما می توانید تصمیم آگاهانه به لرزش منفی فکر کردن ذهن خود را.

اولین چیزی که من مطمئن هستم که هر کس می خواهد بدانید که پس از تماشای قانون جاذبه تصویری – راز این است که “چگونه می توانم با استفاده از راز؟”.

شما می توانید آن را با به خاطر سپردن این بیانیه به شرح زیر – “هنگامی که شما فرمان جهان را به شما آنچه شما می خواهید, شما می توانید آن را دریافت کنید.”

شما باید ایمان در بیانیه ای که به عنوان بیانیه ثابت شده است به کار از آنجا که انسان همیشه وجود داشته!

شروع کردن به عنوان یک دبیرستان ترک تحصیل و تبدیل شدن به یک خود ساخته میلیونر بعد, Bob Proctor می داند که از تجربه شخصی چگونه برای کمک به شما در رسیدن به اهداف مهم خود را. یکی از چیزهایی که او می گوید: در تصویری از جاذبه اصل این است که “آیا شما آن را باور یا نه, راز قانون جاذبه وجود دارد.”

اگر شما همیشه خودتان را بهانه چرا چیزی است که هرگز نمی تواند کار کند و سپس به احتمال زیاد هرگز کار خواهد کرد. این خوب است که شما تغییر نگرش که در حال حاضر. بهانه چیزی است که می توانید ذهن خود را به فکر که شما انجام می دهند چیزهای مثبت اما به عنوان یک ماده در واقع آن را واقعا نمی باشد. در حال حاضر شما می دانید که بهانه خود را سم بودن! بنابراین شما باید دور ماندن از آنها را به عنوان دور به عنوان شما احتمالا می تواند.

اهداف بسیار قدرتمند هستند. شما باید انجام کارهایی که شما را جذب تمایل فقط به عنوان به عنوان داشتن طرز فکر درست است. اقدام به علاوه طرز فکر موفقیت برابر شده است.

شما همچنین ممکن است بدانید که برای برخی از افراد هیئت مدیره چشم انداز یک ابزار بسیار قدرتمند برای کمک به شما در دستیابی به قانون جاذبه است. از آنجایی که من شروع به استفاده از هیئت مدیره چشم انداز همه چیز به آرامی تغییر برای بهتر. همه اینها صحبت کردیم در مورد قانون جاذبه تصویری که در آن ادعا راز قانون جاذبه است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.