قانون جاذبه رژیم غذایی خام و بالاتر از خود

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

چند روز پیش من تا به حال امتیاز از گوش دادن به یک ویدئو در طول عمر با رژیم غذایی خام گورو David Wolfe. من شنیده ام David صحبت می کنند در فرد یک زن و شوهر از بار حدود ده سال پیش و من می دانستم که او بود بر روی چیزی در زمینه سلامت و طول عمر. بدون شک وجود دارد که او در زندگی و دودی سلامت.

اما در این اخیر تصویری (ترویج طول عمر خود سایت) به او گفت: چیزی در مورد قانون جاذبه که بسیار جالب بود. او گفت که برای تجلی و جذب خوب را به زندگی خود, رژیم غذایی خام است که به طور موثر تر از پیروی از قانون جاذبه عمل ، من آنجا با همه قانون جاذبه کارشناسی ارشد می گوید دیوید ولف در ویدئویی خود را. “من تو را دیدم چه اتفاقی می افتد در پشت صحنه. آن را نشان می دهد.”

شده وجود دارد من نمی توانم بگویم که آیا آن را نشان می دهد یا نه. اما من نمی دانم وقتی کسی نیست که تصویر بزرگتر از آنچه او می کند و نمی بحث در مورد. قانون جاذبه کارشناسی ارشد ممکن است به معنی خوبی و ممکن است بخواهید برای کمک به دیگران, اما چیزی است که گم شده از مکالمات خود را دریافت جاسوسی.

به این دلیل که من در مورد این است که برای جهان به حمایت از شما در یک سطح بیشتر شما نیاز به اتصال مجدد خود را با بالاتر از خود و در واقع شروع خود را بالاتر از هدف زندگی است. چه “فعال” “قانون جاذبه” است که شما خود را انجام بالاتر هدف زندگی (نه آنچه شما فکر می کنم هدف زندگی خود را با توجه به شخصیت خود را محدود آگاهی). حقیقت این است که خود را بالاتر از خود برنامه برای شما که بسیار شگفت انگیز تر از آنچه محدود خود آگاهی انسان می تواند تصور در حال حاضر.

اگر چه اطلاعات که کالاها معلمان ارائه مارس به نظر می رسد نوع دید در زمان نزدیک می کند آن را قطع نمی کند. دقیقا آنچه در آن طول می کشد برای یادگیری مجدد به (اعتماد) بالاتر از خود است نه مورد بحث قرار گرفت. شاید دیوید ولف است زمانی که او می گوید که پاک کردن مواد غذایی خام رژیم غذایی می تواند کمک به شما برای اتصال به بدن و روح خود را بهتر از لوا آموزه.

من نمی تواند راضی اطلاعات که نزدیک بود; من می خواهم می خواهم آن را دقیق و دقیق نیز هست. چرا مجدد به بالاتر از خود شما به طور مستقیم به عنوان به عنوان امکان پذیر است و یاد بگیرند به اعتماد به بالاتر از خود شما به اندازه کافی به طوری که شما به دنبال از طریق با هدایت درونی خود را بی درنگ و به طور مداوم? در آن طول می کشد چیزی, البته, اما هنگامی که شما به این “جرم بحرانی” که در آن شما شروع به اعتماد به بالاتر از خود شما بیش از هر کسی در خارج از خود جهان از شما حمایت خواهد کرد به سرعت و به طور مداوم بیش از حد.

خود را بالاتر از خود می داند تصویر بزرگتر به زندگی و منافع مقرره در کمک به شما در تحقق خود را بالاتر از هدف زندگی (که توسط راه بسیار مهم برای تحول خود را). هنگامی که شما شروع وقایع شگفت انگیز و مطلوب synchronicities رخ خواهد داد برای کمک به شما در تحقق این هدف منحصر به فرد–اما شما قطعا باید برای آن است. در هر صورت خود را انسان شخصیت خود خواهد بود بسیار خوشحال و شگفت زده با نتیجه.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.