تجلی فراوانی است که وجود دارد یک سری کد تقلب به قانون جاذبه به کار “بهتر” ؟

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

من نمی بازی بازی های ویدئویی در یک مدت زمان طولانی اما من به یاد داشته باشید زمانی که من جوانتر بود وجود دارد برخی از کدهای تقلب برای بازی های ویدئویی است که کمک خواهد کرد که شما را به بازی این بازی آسان تر است.

من به یاد داشته باشید وجود دارد کد تقلب برای برادران سوپر ماریو برای نینتندو است که به شما مقدار نامحدودی از زندگی است. با آن البته آسان تر به ضرب و شتم بازی چون شما نمی باید برای شروع همه را دوباره و دوباره زمانی که سه زندگی خود را زد.

من به یاد داشته باشید برخی از کدهای تقلب برای بازی در “ماجراجویی” ژانر به شما یک نوع خاصی از سلاح در مبارزه با بازی ها مانند کشتی برای مثال کدهای تقلب کردم شما قادر به از را انتخاب کنید یک انتخاب بزرگتر از شخصیت کردم یا شما نوع خاصی از مسابقات که نیست در دسترس و بدون کدهای تقلب.

آیا تا به حال توقف به فکر می کنم در مورد چگونه این افراد که در سراسر این کدهای تقلب قادر به آمده تا با آنها در وهله اول ؟

که آیا آنها مشغول به کار برای این شرکت ساخته شده است که بازی های ویدئویی و یا نه آنها ضروری به برخی از “خودی” اطلاعات در مورد آنچه که این کدهای تقلب شد.

در همین راستا من می دانم که شما متوجه شده ام که در مردم وجود دارد خارج وجود دارد که به نظر می رسد کارشناسی ارشد در تجلی فراوانی با قانون جاذبه است.

این افراد قادر به جذب چیزهای شگفت انگیز برای خود, در حالی که اکثر شما قادر به آشکار برای خودتان است گاه به گاه نقطه پارکینگ.

آیا شما فکر می کنید این افراد ممکن است می دانم که برخی از راز “کد تقلب” به قانون جاذبه است که آنها را بسیار موفق در تجلی فراوانی است که شما نمی دانید که در مورد ؟ خوب جواب این است: “بله” و “نه.”

وجود ندارد “کد تقلب” به قانون جاذبه, اما, وجود دارد, همه چیز در مورد قانون جاذبه است که شما نمی گفته های بسیاری از این به اصطلاح “تجارت” در خارج وجود دارد که شما باید بدانید که برای به پیروزی با قانون جاذبه است.

افرادی که قادر به آشکار چیزهای باور نکردنی با قانون جاذبه چیزی را می دانم که شما نمی دانید و به آنها شده است با استفاده از آن به نفع خود در این بازی از واقعیت ایجاد شده است. آنها می دانند که برای ایجاد واقعیت خود را, شما نیاز به دانستن بیش از قانون جاذبه است.

قانون جذب یک قانون قدرتمند برای تجلی فراوانی, اما آنها دیگر قوانین و اصول مربوط به آن را به عنوان به خوبی.

هنگامی که شما در یادگیری این قوانین و اصول خلق واقعیت شما بیش از حد را احساس می کنید مثل شما “خیانت” به دلیل تجلی فراوانی را به نظر می رسد مانند یک تکه از کیک را نسبت به قبل از. بنابراین آنچه از شما انتظار دارند ؟

چرا که نه شروع در حال حاضر در آوردن خلق واقعیت در زندگی خود را به یک سطح کاملا متفاوت با?

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.