پیام از جهان: قوانین جاذبه های ساختگی تنها اگر شما عدم اعتقاد

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

“به عبارت ساده, دلایل وجود دارد چیزهایی که شما می خواهید که هنوز به نظر می رسد در زندگی شما است زیرا شما فقط به فکر خودتان را با آنها.

ببخشید نوع آرزو می کنم آن را پیچیده تر بود.

فقط نگه داشتن تمرین

جهان”

ایده اصلی این است که ترکیب افکار و باور و احساس و عمل به مخلوط. شما می توانید رویاهای خود را تحقق اگر شما تنها یکی از این قطعات. درست است که همه چیز شروع می شود با این فکر که بزرگ را در خود دارد اما نه به اندازه کافی برای چیزهایی اتفاق می افتد. شما نیاز به اضافه کردن اعتقاد به این دلیل که بدون اعتقاد به افکار نمی تواند دور. بنابراین اجازه دهید می گویند شما در آنها بر این باورند که قطعا مفید, اما اگر شما احساس نمی شما در حال حاضر آن را تجربه بدون در نظر گرفتن جایی که شما ایستاده در این لحظه افکار خود را نمی خواهد آمد به ثمر. در حال حاضر اگر شما اضافه کردن این عمل برای همه است که شما از آن ساخته شده است. این quadra-fecta برای موفقیت به رخ می دهد در زندگی خود را. چه بسیاری هنوز متوجه مورد قوانین جاذبه است که تصریح می کند “افکار تبدیل به چیزهایی که” تعداد زیادی از آیتم های سمت چپ بود خارج از معادله موفقیت است. افکار هرگز تبدیل به چیز بدون احساس و ایمان و عمل است.

با عرض پوزش به متلاشیکننده حباب خود را اما واقعیت این است که قانون جاذبه هر آن تعریف شده است فقط ساختگی است. بله شما آن را بخوانید. افکار نیست چیزهایی تبدیل شده و بسیاری از مؤمن می گویند: “خوب بله اما ما فرض می کنیم که هر کس می داند که ما نیاز به قرار دادن در اعتقاد و عمل و احساس آن را به اتفاق می افتد”. با عرض پوزش به می گویند اما زمانی که شما فرض می کنیم شما را به یک الاغ از من و شما. فراموش نمی کنیم که مردم در مورد قسمت وسط به افکار می پیوندند. شما نمی توانید باور قوانین جاذبه و بدون به درستی درک هسته و جوهره آن وقتی که می آید به واقعیت پیچیده ای از چگونه آنها واقعی تبدیل شده است. انجام تحقیقات خود را و کشف کردن آنچه در آن واقعا نیاز را برای شما به تجربه موفقیت فراوانی و ثروت و سلامت شما همیشه می خواستم.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.