هوشمند جنگجو ویدئوها نقد و بررسی – پیام پنهان برای یک زندگی بهتر

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

در این مقاله به شما خواهد آموخت که چگونه هوشمند جنگجو ویدئوها را می توان مورد استفاده قرار گیرد به بهبود زندگی خود را به کمال بالقوه خود را. من خریداری ویدئوها خودم و آنها بزرگ زندگی این است که خیلی بیشتر سرگرم کننده در حال حاضر و شما در واقع شروع به جذب چیزهایی مانند پول, جدید, دوستان, اعتماد به نفس, که بیشتر آرام و…. اما صادقانه بگویم من همیشه و همیشه انجام می شود چیزهایی برای بهبود زندگی است. در حال حاضر من در حال حاضر چه اتفاقی می افتد اگر شما نگاهی به هوشمند جنگجو ویدئوها و انجام هیچ چیز در تمام.

چگونه پنهان ویدئوها کار می کند ؟

هوشمند تصویری جنگجو سری ایجاد شده توسط نلسون بری. او نه یک علاقه داشتن به فرد شما نمی خواهد دیدن چهره اش در نیویورک تایمز و یا در تلویزیون اما او تا به انجام یک کار بزرگ است. نلسون بری دارای بیش از بیست سال تجربه در قانون جاذبه و پنهان پیام های ویدئویی. هوشمند جنگجو اشاره به شما و یا بهتر به بهترین بخشی از شما. همانطور که می دانید هر فرد همان زمان در یک روز و در برخی از افراد می تواند دستیابی به بسیاری از چیزهایی که در طول زمان در حالی که دیگران در رسیدن به تقریبا هیچ چیز.

وجود دارد بسیاری از عوامل درگیر در فرایند بودن ثروت اما عامل اصلی است که ذهن ناخودآگاه خود را. پنهان پیام های تصویری را به شما کمک کند برای استفاده از ذهن ناخودآگاه خود را به کمال بالقوه خود را. باورهای منفی در حال رونویسی توسط افکار مثبت و انفعال عمل می شود. هوشمند جنگجو سری ویدئو را نگاه مانند یک نرمال تصاویر به صورت خودکار آن است که در واقع یک فیلم کوتاه. اما قدرت اصلی در آن است که وجود تصاویر پنهان به آن است که شما نمی توانید با چشم خود را. چشم خود را نمی خواهد دیدن برخی از تصاویر مخفی به آن, اما آنها توسط ذهن ناخودآگاه خود را.

هوشمند جنگجو ویدئوها برای ایجاد ثروت واقعی.

وقتی که من می گویند ثروت اکثر مردم فکر می کنم در مورد یک حساب بانکی این است که یک عامل به ثروتمند بودن اما از آن است که همه چیز در مورد پول است. و نلسون بری نمی داند بنابراین تصویری سری بهبود زندگی اجتماعی خود را, اعتماد به نفس و انرژی نیز هست. برای مثال اگر شما انرژی بیشتری به شما باید اراده بیشتری برای رفتن به ورزشگاه و یا به غذا خوردن سالم. در واقع قدرت است نه کلمه خوب را برای آن به دلیل اگر شما با مشاهده این فیلم شما را دوست دارم به انجام همه چیز به جای داشتن این احساس است که شما باید آن را انجام دهد.

تنها “نزولی” است که آنها کمی pricy, اما آنها ارائه ارزش بسیار زیاد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *