ذهن – فیلم یک دیدگاه مسیحی

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

خوب اگر شما صرف هر زمان آنلاین شما آشنا خواهد بود با اصطلاح “فیلم ذهن”. آنها را به دست اورد محبوبیت بسیار زیادی در YouTube.com و سقوط به رده خود کمک منابعی که تا حدودی از پاپ روانشناسی دسته.

این نوع از شبه معنویت دارای “جهان” به عنوان مسئول نمایندگی سرنوشت خود را در امتداد همان خط فکری است که فیلم “راز” و کتاب “قانون جاذبه” نیز نشان می دهد. فرض اساسی این است که هر آنچه شما را به جهان شما برگشت داده خواهد شد با توجه به لرزش های خاص شما منتشر می کنند.

اگر شما منتشر می کنند vibes منفی و سپس شما یک منفی دوز بازگشت توجه شما با توجه به اندازه گیری شما برای اولین بار به. خدا است نه به عنوان دیده می شود در کنترل اما فقط یک خوش خیم جهانی بنده. البته اگر شما پرنیان کردن صحیح ارتعاشات مثبت و افکار و سپس این چیزی است که شما به عقب بر گردیم و به طور طبیعی این چیزی است که هر کس علاقه مند است در انجام گرفتن چیزهای خوب در زندگی که آنها به دنبال.

پس چه چیزی می تواند اشتباه است که من می شنوم به شما می گویند ؟ قطعا خدا از ما می خواهد به همه چیز های خوب او برای ما ایجاد و بنابراین این باید یک چیز خوب رو فیلم ذهن باید چیز خوبی ؟

بیایید نگاهی به آنچه که کتاب مقدس می گوید در امتداد این خطوط فکری و چگونه از آن, اثرات, ما نتایج. اولین آیه ای که به ذهن چشمه است که به نظر می رسد برای نشان دادن خود انجام طبیعت را به,

“به عنوان یک مرد فکر می کند او است” ضرب المثل 23:7

این آیه بسیار عمیق و دارای حقیقت در روانشناسی انسان است که بسیاری از, عصر جدید, آموزه های گرفته شده از.

در اصل بدن و زندگی هدایت افکار است که سرچشمه در ذهن ما است. همه اقدامات قبل افکار. در واقع حتی برخی از اقداماتی که بسیاری افراد در نظر ناخودآگاه و یا ناخودآگاه مانند صحبت کردن برای مثال همه شامل افکار ،

این واقعیت است که یک تفکر منفی فرد است احتمال بیشتری برای رسیدن به نتایج منفی باید به عنوان جای شگفتی نیست به مردم بیشتر از میانگین هوش. شما فکر می کنم چیزی است که قصد ندارم به کار و سپس شما در مورد آگاهانه و ناخودآگاه در تلاش برای اثبات این, به طوری که در آخر شما می توانید به خودتان می گویید – “ببینید من به شما گفت من می توانم آن را انجام دهد!”

مخالف می تواند درست به عنوان یک فرد مثبت ترغیب خواهد کرد به همان اندازه دنبال اقداماتی که در حال رفتن به منجر به تحقق آنچه آنها باور دارند که می شود درست است.

برای مثال یک فرد آموزش برای اجرا سرگرم کننده مانند شهر سیدنی به گشت و گذار که معتقد بودند در ذهن خود را که آنها قادر به ساخت این فاصله به عبور از خط پایان در Bondi ساحل در حال رفتن به درک کنند که آنها نیاز به آماده شدن برای مسابقه با انجام برخی از آموزش است.

در حالی که همه در میان درد از این تپه صعود فرد در حال فکر کردن در مورد نتیجه مثبت از آموزش خود را قادر به پایان مسابقه در یک محترم زمان. آنها خود را برای دستیابی به هدف خود و به طوری که آنها در مورد به اثبات آن را به خود را دارند. به عنوان یک مرد فکر می کند…

بنابراین از نقطه نظر روانی و از نظر بنیادی این اصل به نظر می رسد درست باشد اما به عنوان فرد مسیحی ما نیاز به نگاه کمی نزدیک تر به بت پرست و یا نهفته فکر پشت تمام “جهان” خرافات.

خدا کنترل جهان نه دیگر از راه دور

مسیحیان معتقدند که خدا جهان را خلق و در آنجا بود قبل از آغاز بنابراین فکر داشتن این چیز داشتن یک قدرت است که می توان دستکاری به آنهایی که خود را پایان باید تا حدودی مورد برای فرد مسیحی.

کتاب مقدس به ما می آموزد به تسلیم ما بخواهد به خدا خواهد و به او اجازه می دهد به طور مستقیم زندگی ما در جهت ساخت مسیح خداوند بیش از همه. بنابراین این تصور که ما می تونیم نادیده گرفتن این فیلم ذهن باید همچنین بالا بردن برخی از نگرانی. بدان معنا که یک مسیحی می تواند با استفاده از فیلم ذهن برای کمک به آنها در رسیدن به چیزهایی که در غیر این صورت خواهد بود ساخته شده است سخت تر است ؟

پاسخ به این سوال می تواند دروغ در منطقه دیگری از کتاب مقدس که عیسی ذکر شده در علامت گذاری 11:223,24 “من به شما بگویم حقیقت اگر کسی می گوید به این کوه” برو پرتاب خود را به دریا ” و شک نیست در قلب او اما معتقد است که آنچه او می گوید می خواهد اتفاق می افتد آن انجام خواهد شد برای او. بنابراین من به شما بگویم هر آنچه که شما بخواهید در نماز بر این باورند که شما باید آن را دریافت و از آن خواهد شد مال شما.” اگر شما اعتقاد دارم و شک نکنید سپس از آن خواهد شد برای شما انجام می شود.

مسلما این آیه باعث می شود یک اتصال مستقیم به نماز و حمایت از معابر دیگر در کتاب مقدس ما درک می کنیم که این مربوط به درخواست از خدا و خود را خیرخواه پاسخ و پاسخ به دعاهای ما. که گفت:, آن را هنوز هم حملات به جای عجیب و غریب که عیسی را با استفاده از یک مثال برای اثبات این نکته در مورد اعتقاد به اینکه عامل اصلی در این معادله به ویژه هنگامی که شما در نظر است که پرتاب از کوه به دریا به غیر از یک فوران آتشفشانی مانند کوه Krakatoa را به سختی به نظر می رسد چیزی است که تدوین بخشی از خدا را برای یک مسیحی به دنبال.

آیا ذهن ما نگه بکر قدرت ؟

آیا این عبارت نشان می دهد به ما چیزی بیشتر ؟ چیزی که نشان می دهد یک قدرت است که ذهن ما را که دست نخورده? یکی دیگر از منطقه از نظر امر باید زمینه پزشکی و اثرات آن فکر مثبت بر نتایج موفقیت آمیز از بیماران بازمانده بیماری ترمینال. آن است که به طور گسترده ای مستند که تفکر مثبت بیمار می کند بهتر از آنهایی که استعفا داد و به واقع مرگ خود را.

حالا فرض کنید ما در زمان است که قدرت فکر و آن را به اوردرایو با فیلم ذهن این می تواند توضیح دهد که برخی از گزارش ها از موفقیت در روابط کسب و کار و توسعه شخصی است که می تواند در بر داشت در سراسر اینترنت در انجمن ها و سایت اشتراک گذاری ویدئو.

آن را دشوار است برای مسیحی که به نظر شما چه برخی از مردم گزارش خود فیلم ذهن برای آنها انجام داده اند. این جایی است که یک مسیحی با توجه به تمرین ایجاد یک فیلم ذهن و به طور منظم یا بر روی صفحه نمایش و یا در متغیر در ذهن است که که در آن است در نظر گرفته شده به بازی و بیش از بیش نیاز به دقت برنامه ریزی و دعا.

برای مسیحی ایجاد یک ذهن فیلم که شادی خدا را به خوبی به عنوان یک عمل از عبادت وجود دارد می تواند بدون عدم قطعیت در اینجا از آلوده کردن خطوط بین آنچه که قابل قبول تمرین و آنچه ممکن است در نظر گرفته نهفته تمرین.

پیام های مثبت در مورد خدا, خانواده, دوستان, اهداف ما در وزارت و یا کسب و کار اگر آن را به جلال خدا این به سختی می تواند در نظر گرفته شود نادرست یا گمراه کننده راه برای انجام و یا کنترل ذهن ما است. یکی دیگر از کتاب به یاد این

“در نهایت برادران, هر آنچه که درست است هر چه نجیب است, هر آنچه که درست است هر چه خالص هر چه دوست داشتنی است هر آنچه که قابل تحسین است-اگر چیزی عالی است یا ستوده-فکر می کنم در مورد چنین چیزهایی است.”, فیلیپیان 4:8

اما اگر ما به راه اندازی یک ذهن فیلم است که تلاش برای کنترل, که در آن ما می دانیم که ما باید به دنبال آن این اعتقاد من است که در آن ما خواهد بود پله در طول خط و باید خویشتن داری نشان می دهد.

“بنابراین آیا شما از خوردن و نوشیدن و یا هر آنچه که شما انجام همه چیز را برای جلال خدا.”, اول قرنتیان 10:31

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *