شما خود خدا توضیح داد

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

من مطمئن هستم که بسیاری از شما تعجب می کنم که چگونه من می توانم عنوان این مقاله بیان کرد که شما خود خدا ؟ به خوبی آن را بسیار آسان به عنوان این است که یک حقیقت را از شما پنهان است. همه شما باید نگه داشته شده است از حقایق با دستکاری به کار در برابر خودتان. شما آموخته بودند که خدا punisher. شما آموخته بودند که خدا قضات شما می فرستد و شما را به بهشت یا جهنم! بنابراین بسیاری از دولت های آنها خدا ترس مردم است. چرا هر کسی که از ترس خدا ؟

دلیل بسیاری از شما در حال تمام ناآگاهانه است چرا که تمام زندگی خود را بر اساس بودند نهفته است به منظور کنترل شما برای پول خود را به دست آورید. حقیقت این است که شما انسانی نیست اما انرژی و نور است. خدا قدرتمند است خالق منبع انرژی است. او ایجاد تمام روح (ما) ما همه یک خانواده بزرگ است. همه ما متصل به این منبع انرژی ما هستند خود ما و خدا.

این به چه معنی است ؟ وجود قوانین جهانی حاکم بر این جهان است. اینها تنها درست قوانین است که هر و هر کس نیاز به دانستن درک و دنبال کنید. قانون جهانی می گوید که شما خود خالق. آنچه شما فکر می کنم چیزی است که شما ایجاد می کنید. این مفهوم عمیق است اما این امر واجب بودن شما به دنبال این فکر به بهبود زندگی خود را. این قوانین استفاده می شود در برابر شما با آموزش شما را به کار در برابر آنها بدون تو حتی دانستن. بنابراین تمام این مدت فکر می کنید که شما در حال انجام بهترین خود را هنگامی که در واقع شما شده اند صدمه زدن به خودتان برای هزاران سال.

همه چیز شما فکر سلامت, روابط, تاریخ, تروریست ها و پول و شغل و غیره مشکلات شما مواجه شده اند و هنوز هم مقابله با, چرا که شما باید با استفاده از این قانون در برابر خود. پس چگونه شما ممکن است بپرسید.? من به اشتراک گذاری چند نمونه به عنوان وجود دارد در حال راه بیش از حد بسیاری به لیست. به اعتقاد من هنگامی که شما خواندن این, شما ایجاد تغییرات لازم برای تغییر زندگی خود را.به عنوان مثال شما آموخته بودند به جست و خارج از خودتان برای هر چیزی که شما می خواهید. شما آموخته بودند انجام برای دیگران قبل از خود را در غیر این صورت شما خودخواه.. قانون جاذبه می گوید شما جذب همه چیز را به شما با آنچه فکر می کنید درست است. شما فکر می کنم که شما در قرعه کشی این تجربه به شما. روابط ما در اینجا به شما با جست و خارج از خود را برای عشق که در واقعیت عشق شما جستجو برای عشق خود بدون قید و شرط. شما شخص شما در حال جستجو برای. هنگامی که شما به طور کامل عشق خود را اول و سپس تمام زندگی خود را در آبشار جادویی را به محل. آنچه را که شما انجام می شود ؟ شما خدا را سرزنش برای خود بیمار و روابط تبدیل به افسردگی و ترس از عشق که عشق است و شفا دهنده ، شما باش همه زن و مرد اعتقاد آنها برخی از وحشتناک ترین چیزی که به شما هنگامی که آنها در حال معکوس شما.

اگر شما را هم خودتان بپرسید آیا هر چیزی در تلویزیون, اخبار, رسانه, فیلم و تبلیغات مثبت ؟ هر روز تبلیغات در جلو و مرکز در زندگی خود را به شما آموزش مبتنی بر ترس افکار است که شما بر این باورند که به نوبه خود شما آن را ایجاد کنید با رسم آن را به شما. مثال دیگر این است که پیری و ژن. شما ببینید مردم پیری و تبدیل شدن به بیمار با بیماری سن و چرا ؟ دلیل این که شما به این دام افتاده شما آن را باور شما آن را ایجاد کنید, شما آن را به شما. ساده به عنوان آن است. کلید این است که به هر فکر منفی و کلمه شما فکر می کنم و یا می گویند و آنها را مثبت برای ایجاد مثبت در زندگی خود را. مهم نیست که آنچه در جریان است در زندگی شما در این لحظه به دلیل این که شما نیز ایجاد آینده خود را با گفتن آنچه شما می خواهید امروز به رسم آن را به شما. اگر شما در درد امروز به جای گفتن من درد می گویند من درد است. به اعتقاد شما هستند که قدرتمند و درد خود را ناپدید می شوند برای آینده خود را. تنها در زمان واقعی است در حال حاضر. با استفاده از کلمات مثبت و افکار شما ایجاد آینده خود را بدون درد است. در ضمن تکرار اظهارات مثبت تا شما آن را احساس کنید. بگو من سالم و بیش تا شما آن را احساس کنید. من درد است. من فراوان است. این قدرتمند است و کار می کند.

همه ما مردم قدرتمند با قابلیت آشکار هر چیزی که ما می خواهیم. شما فراموش کرده اند. این طول می کشد عمل به دلیل آن است که زندگی طبیعی مثبت. مثال دیگر این است که سلامت خود را. شما باید قدرت را به درمان خود را به دلیل بیماری از خدا آن است که از شر برنامه های شما استفاده کرده اند در برابر خودتان. مثال ساده میکروب ها. صابون ضد باکتری سمی و محصولات. در واقع کرم های ضد آفتاب, مواد غذایی ما و منابع آب, فلوراید, گلوتن, افزودنی های مواد غذایی, قند و غیره همه بسیار بد برای بدن ما است. برگردیم به مثال من; شما نمی گفته شده است که مردم دیگر شما را بیمار, با میکروب ها و سرما خوردگی ؟ که یکی دیگر از bold-faced دروغ است. این اتفاق می افتد به دلیل آن چه فکر می کنید. از آنجا که شما به آن اعتقاد دارید ایجاد می کنید آن را برای خودتان. چه چیزی شما را انجام دهید ؟ شما را متوقف کند که باور روند در آهنگ های خود را. شما خودتان بگویید این درست نیست, آزادی اندیشه, اجازه دهید آن را بروید و هرگز آن را به شما. آن را واقعا ساده است.

ما همه یک خانواده جدا نیست که شما باور دارم. هر کس در زمین است که مربوط به شما به خاطر ما همه از یک منبع ، خود را در تلاش بسیاری شده اند به دلیل افکار خود را. اگر شما آن را باور شما آن را ایجاد تساوی را به شما و سپس شما آن را باور درست است. تغییر کسانی که منفی ترس بر اساس افکار مثبت و سپس قرعه کشی که به شما به جای. هر منفی است نه از خدا. هنگامی که شما تمرین تنها بودن, مثبت, دوست داشتن خود, اول, دانستن اینکه شما خود را ایجاد کنید و نتایج آنچه که احتمالا می تواند به نظر می رسد ؟ چگونه در مورد پول و سلامتی و آزادی هیچ بیماری بدون پیری هیچ بیماری است. این است که آسمانی? آیا خودتان را به نفع و به عنوان Wayne دوایر یک بار گفت: “تغییر افکار خود را تغییر دهید کلمات خود را با تغییرات زندگی شما.

آیا خودتان را به نفع و تماشای همه چیز به شما می گویند. نوشتن تمام منفی شما اسپوت به خودتان نشان می دهد که چگونه واقعا منفی شما هستند. زمانی که شما متوجه شما فکر منفی آن را متوقف در آهنگ های خود را. می گویند من که فکر می کردم. پاک کردن آن را پس از آن نمی شود ایجاد شده توسط شما. وقت خود را. این عمل طول می کشد. آیا شما خودتان را دوست دارم به اندازه کافی است ؟ انتخاب با شما است; ایجاد بهداشتی فراوانی و دوست دارم یا نه. آیا شما آماده برای جهش ؟

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.