آنچه شما به احتمال زیاد به تجربه پس از مرگ

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

یک NDE یا تجربه نزدیک به مرگ اتفاق می افتد زمانی که یک بدن است که از نظر بالینی مرده پس از آن می آید به زندگی است. در آن زمان او آگاهی یا روح می رود به “طرف دیگر” و اغلب بازده با بینش. مردم از سراسر جهان از ادیان مختلف و نژادها و سوابق سنین و غيره را تجربه NDE. از این گزارش نزدیک به مرگ تجربه مشترکات حتی از کسانی که قبلا نشده بود اعتقاد به زندگی پس از مرگ و یا شنیده از NDEs هستند شگفت آور است.

شما می توانید اطلاعات زیادی در مورد زندگی و مرگ معنویت و دین و عشق و سرنوشت زندگی گذشته و بیشتر از طریق خواندن یا تماشای NDE حساب. یک سایت تحقیقات تجربه نزدیک به مرگ و بنیاد چالش می اندازد) بزرگترین NDE وب سایت در جهان با بیش از 4000 تجربه در بیش از 23 زبان. شما همچنین می توانید پیدا کردن NDEs در یوتیوب اما با احتیاط از کسانی که اسپانسر شده از طرف نهادهای مذهبی به عنوان آنها تمایل به کمتر مورد معتبر NDEs و بیشتر در مورد ترویج دستور کار خود را از طریق ترس و قضاوت و احساس گناه.

در زیر ما لیستی نزدیک به مرگ تجربه مشترکات علاوه بر این که در یک تونل و در حال حرکت به سمت نور (که نه هر کس تجربه).

ترین احساس از بدن خود جدا و احساس درد از حادثه یا عمل جراحی برای مثال که باعث NDE.

تقریبا تمام احساس به مراتب آگاه تر و هوشیار است و می تواند تجربه همه چیز را در یک بار در طرف دیگر. حواس شد بسیار واضح تر بدون نیاز به عینک یا سمعک; افراد نابینا می توانید ببینید و ناشنوا می تواند بشنود. تله پاتی شد این وسیله ارتباطی.

بار نیست که یک معنا و به نظر می رسید برای جلوگیری از به عنوان آن به نظر می رسید مانند روز آنها بودند از بدن خود را, اما آن را تنها یک دقیقه.

بیشتر احساس یا دیدم دوست داشتن موجودات و یا مواجه عزیزان که نگاه بیشتر زنده و سالم و جوان از آنها بر روی زمین است.

همه چیز میدرخشد در درخشان و طلایی و نور و عشق خالص. رنگ به نظر می رسید بسیار واضح تر و رنگ وجود دارد که آنها را نمی بینید بر روی زمین است. مناظر روی زمین شبیه تقلید ارزان در مقایسه با کسانی که در طرف دیگر.

بیشتر احساس باور نکردنی شادی و صلح از طرف دیگر در هماهنگی است که با تمام شدند و وحشتناکی نا امید زمانی که به آنها گفته شد این نیست که وقت خود را و آنها باید بازگشت به بدن خود بر روی زمین است.

روح در طرف دیگر نمی تجربه معنوی و روانی فراموشی است که ما بر روی زمین را فورا درک پاسخ به تمام سوالات خود را. بسیاری از گزارش های فوری دانش و آگاهی در مورد خود و زندگی و جهان است.

بسیاری از درک خود را از زندگی گذشته و برخی از درک زندگی آینده حتی کسانی که نمی قبلا به تناسخ اعتقاد دارند.

بسیاری از حتی ملحدان و اگنوستیک حس حضور خدا.

یک مرور زندگی مشترک بود, جایی که آنها با تجربه نه تنها همه چیز را آنها انجام داده بود و گفت: در زندگی فعلی خود را, اما همچنین چگونه اقدامات خود را احساس و به همه آنها را تحت تاثیر قرار. این اغلب یک تجربه دردناک حتی برای کسانی که تا به حال انجام شده عمدتا خوب در زندگی خود تا کنون; حقیقت قوانین عالی در طرف دیگر پس از عذر و بهانه و توجیه برای رفتار بد آنها غیر ممکن است.

در طول زندگی, بررسی متوجه شدم که بسیاری از پول, وضعیت شهرت و موفقیت نیست مهم ترین چیز در زندگی, بعد از همه, اما در حال عشق و مفید یعنی همه چیز.

مذهبی مردم تمایل به تبدیل شدن به بیشتر های معنوی و مذهبی کمتر از NDE را تجربه کرده حقیقت معنوی و متوجه شما نمی نیاز به دین به عنوان یک فرد خوب یا اجازه ورود به “بهشت است.” قبلی خود دین گاهی اوقات از خیلی از قضاوت و ترس در تقابل با پذیرش صلح از طرف دیگر. آنها همچنین متوجه شدم که وجود دارد این است که انگیزه ای به یک فرد خوب است که قدرتمند تر از دین; درک که همه چیز به شما می گویند و فکر می کنم به شما خواهد آمد و چشم حقیقت همیشه ،

هنگامی که در طرف دیگر آنها فورا قابل درک است که ما از وجود ما به زمین (و جاهای دیگر) برای یادگیری (به ویژه از طریق مشکلات زندگی) و سپس به خانه بروید و دوباره و دوباره.

بیشتر به دست آورد آگاهی است که ما همه متصل به بالاتر بودن بسیاری از تماس با خدا. آنها همچنین قابل درک است که چیزهای بد اتفاق می افتد نه به خاطر خدا بلکه به خاطر انسان داشتن را بر روی زمین.

بیشتر نیست از ترس مرگ پس از یک NDE و نگاه به جلو به آن هنگامی که وقت خود را برای بازگشت به طرف دیگر.

بسیاری نمی توانند و یا مجاز به یاد داشته باشید بسیاری از بینش و دانش آنها به دست آورد وجود دارد چرا که این امر از تداخل با تکمیل مسیر خود را بر روی زمین.

بسیاری از بیشتر شد روانی یا همدلانه پس از NDE. برخی از افسرده شد به دلیل تضاد بین زیبا کنار و زندگی بر روی زمین می تواند بسیار بزرگ است.

بسیاری از نمی خود را به اشتراک بگذارید NDE آزادانه پس از آن به دلیل آنها می ترسید تمسخر و یا رد از کسانی که درک نمی کنند و یا اعتقاد به زندگی پس از مرگ.

بیشترین بازگشت باور از طرف دیگر واقعی تر از زندگی بر روی زمین است.

کپی رایت ©

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.