که در آن قدرت است و تولید 2

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

فکر انسان چنان قدرتمند است که مهم نیست که چقدر ضعیف شما ممکن است به نظر می رسد در حال حاضر اگر شما را متوقف فکر کردن در مورد خود را در مخمصه و شروع به فکر کردن در مورد تمایل خود را برای ثروت, همه چیز شروع به تغییر. فکر نمی کنم فقر و یا اثر آن فکر می کنم ثروت و آنچه که شما می توانید از آن بهره مند شوند. هنگامی که شما شروع به فکر می کنم ثروت خود را به واقعیت خواهد شما را به احساس می کنید که شما احمق هستند, اما اگر شما در حفظ و در فکر ثروت آن را به زمانی که شما شروع به احساس ثروتمند, فقط در این زمان ایده از آنچه را به ثروت آغاز خواهد شد آمده است. مردم و حوادث آغاز خواهد شد به شما کمک کند برای به دست آوردن ثروت شما را در اندیشه خود را.

من اهمیتی نمی دهند که چگونه بیمار شما, اگر شما را متوقف و تمرکز در حال حاضر از بیماری و شروع به فکر کردن و دیدن خود در فکر شما است که شما به خوبی شما سالم خواهد بود در مقرر زمان. من درک می کنم که سخت ترین چیز در جهان است که به فکر می کنم آنچه شما می خواهید در مواجهه با واقعیت حاضر و ظاهر است. اما من به شما بگویم آن است که ممکن است به فکر می کنم آنچه شما می خواهید به فکر می کنم در حضور واقعیت; شما می توانید فکر می کنم سلامت

به طور پیوسته شما فقط نیاز به آن را انجام دهد.

به فکر ثروت در حضور واقعیت فقر واقعی است و به فکر سلامت هنگامی که شما به طور جدی بیمار است که قدرت های بزرگ است. این قدرت است که در هر انسان اما نه هر انسان اعمال این قدرت. سوال این است که به شما خواهد شد ؟ اگر شما را به این چالش و شروع به فکر می کنم آنچه شما می خواهید به جای آنچه که واقعیت خود را دیکته شما تبدیل خواهد شد قدرتمند و شناخته شده در جهان را به خود. شما مورد احترام خواهد بود افتخار و خدمت آنها را ببینید شما به عنوان یک رهبر و به دنبال راه خود را. هنگامی که شما فکر می کنم همراه خود را با واقعیت از فقر و بیماری شما ضعیف است و در نهایت تا پایان بنده از کسانی که با استفاده از افکار خود را به تولید آنها چه می خواهند و یا میل.

شما فکر قدرت خود را است که شما می توانید هر آنچه شما می خواهید در این جهان است. این دلیلی است که شما دیدن برخی از فقیرترین خانواده های فقیر در سیاره زمین در حال افزایش برای تبدیل شدن به یکی از ثروتمندترین افراد در همه زمان. این به یاد داشته باشید آنچه شما در مورد فکر می کنم در قلب شما است که مهم تر و قدرتمند تر از خود را در حال حاضر واقعیت است. یک مرد عاقل که درک این توجه و وقت خود را به افکار خود را بیش از واقعیت خود را. اگر واقعیت خود را است فقر و بیماری شما می توانید آن را انکار نمی کند اما شما می توانید انتخاب کنید به تمرکز بر روی آن را انتخاب کنید و در مورد آن فکر می کنم; را انتخاب کنید و در مورد آن صحبت کنید. یک مرد قوی را انکار کند خود را از واقعیت اما تغییرات آن واقعیت توسط راه او فکر می کند, مذاکرات واکنش نشان می دهد و به مانند واقعیت است.

ذهن ما و قلب توانمند هستند با افکار که اشکال ما نیازمندند. هر اندیشه برگزار شد در دل ما توانایی تولید و پس از آن نوع است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.