Facebook logo

شاخ شرور اینستاگرامی در اراک شکسته شد

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

به گزارش سیتنا، ضرب شصت پلیس اراک شرور مسلح فضای مجازی را نادم کرد.

سرهنگ محمود خلجی معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی گفت: فردی که با انتشار مطالب و تصاویری از خود به همراه یک قبضه سلاح شکاری در فضای مجازی قصد قدرت نمایی داشت، در عملیات ماموران پلیس امنیت عمومی استان دستگیر شد و از رفتار خود ابراز ندامت کرد.

سرهنگ خلجی افزود: با انتشار تصاویری از مطالب و تصاویری فردی به همراه یک قبضه سلاح شکاری در یکی از شبکه‌های اجتماعی و بازتاب نارضایتی عمومی از نوع رفتار این فرد شرور، مراتب شناسایی و دستگیری این فرد در دستور کار پلیس امنیت عمومی استان مرکزی قرار گرفت.

شاخ اینستاگرامی در اراک به دام افتاد

او اضافه کرد: اقدامات اطلاعاتی و تخصصی پلیس آغاز شد و پس از انجام بررسی‌های فنی، مأموران موفق به شناسایی مخفیگاه فرد مورد نظر و دستگیری او در عملیاتی غافلگیرانه در یکی از محله‌های شهرستان اراک شدند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مرکزی بیان کرد: این فرد هنجار شکن که از رفتار خود نادم بود، در بازجویی‌های پلیس اذعان داشت که با سلاح شکاری یکی از دوستانش عکس گرفته و سپس آن را در فضای اینستاگرام، به نمایش عمومی گذاشته است.

او تصریح کرد: متهمان دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند.

سرهنگ خلجی با تأکید بر برخورد قاطع و قانونی پلیس با قدرت نمایی افراد هنجار شکن و اراذل واوباش در فضای مجازی افزود: یکی از اولویت‌های اصلی پلیس رصد تحرکات اراذل و اوباش در فضای مجازی است.

او ادامه داد: اغلب این افراد با انتشار تصاویر و فیلم‌هایی از اقدامات مجرمانه خود سعی در قدرت نمائی، جلب توجه و اعلام وجود در فضای مجازی دارند، که بی شک پلیس با پایش و رصد مستمر این اقدامات و تحرکات، هرگز اجازه جولان و قدرت نمایی به آنان را در سطح جامعه نخواهد داد.

انتهای پیام

[ad_2]

Source link

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *