با استفاده از قانون جاذبه خود را برای افزایش ثروت و ایجاد فرصت در بازار فارکس

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

معامله در بازار فارکس است تنها یکی از بسیاری از ثروت crating معنی و روند برای رسیدن به ثروت است. تا آنجا که ثروت می رود شما نمی نیاز به پول بود ، بسیاری از مردم با مراجعه به کلیشه مانند “پول همه چیز نیست”. وجود حقیقت به بیانیه ای که اما این قضیه نیز صادق است – بدون پول ممکن است شما هیچ چیز!

من معتقدم که ثروت تنها به دنبال کسانی که “فکر کردن” و “دیدن” خود را به عنوان ثروتمند. تنها خواهد شد و سپس جهان شما در حال حاضر با ثروت ایجاد فرصت های. اگر شما این فرصت اما عمل نمی کند پس از آنها شما قادر خواهد بود برای تبدیل آن به ثروت واقعی. معامله در بازار فارکس یکی از بسیاری از تبدیل به ثروت است.

قبل از ما می تواند رسیدن به هر چیزی در زندگی ما باید اول به وضعیت ذهن ما است. ما نیاز به خوراک مغز ما با همه افکار مثبت. Affirmations مثبت می تواند کمک به غلبه بر تمام افکار منفی و کمک به ترویج یک دولت سالم از ذهن است.

بسیاری از ما درک نمی کنند که اگر ما دائما خودمان را بگویید چیزهای منفی که ما در حال ایجاد یک باور مخرب از سیستم. منفی اما قدرتمند مانع که حد و ما جلوگیری از دستیابی به موفقیت در زندگی است. بسیاری از بهبود خود (persian) تجارت ذکر کرده اند که یکی از موثر ترین راه برای تغییر این سیستم باور است که به جای غلط پیام های منفی با مثبت جدید ،

بسیاری از تجارت گفت که قدرت affirmations مثبت را در خود احساس اگر شما آنها را تکرار روزانه و هنگامی که شما در حال فکر کردن در منفی. قانون جاذبه است و به دنبال خواهد داشت تنها افکار و اعمال خود را.

شخصا من سعی می کنم به تماشای این ویدئوها فقط قبل از شروع یک تجارت در بازار فارکس در روز است. آن را واقعا به من الهام بخش برای امروز موفق

زیر تصدیق کسانی هستند که از این ویدئو کلیپ از MarcyFromMaui تحت عنوان “راز ثروت ابزار تجسم”. شما همچنین می توانید دیگران خود را. به خودتان بگویید:

“من یک آهنربای پول

همه چیز را لمس می کنم تبدیل به طلا

من بیشتر ثروت از پادشاه cum in ass اقتصاد

پول می افتد مانند بهمن بر من

وجود دارد بیشتر پول چاپ شده برای من در حال حاضر

من دریافت پول ساخت ایده های هر روز

من از دریافت غیر منتظره چک در پست الکترونیکی

من بیش از پول به اندازه کافی برای همه چیز که من می خواهم

من خانه رویایی

من باید بهترین از همه چیز

من سپاسگزار هستم و جشن روزمره

من می دانم که زمانی که برای آنچه من می خواهم

مهم نیست که آنچه در آن است که من می خواهم

مهم نیست که چقدر غیر ممکن بنظر می رسد

من باور دارم و می دانم که معدن آن

پاسخ را باید… (آرزوی من است فرمان)”

از تمام پول ساخت فرصت های معامله در بازار فارکس است که فقط یکی از روش های که شما می توانید عمل برای رسیدن به اهداف خود به فراوان از ثروت است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.