قانون جاذبه ابرقهرمان: مرلین منسون

دسته‌بندی نشده

[ad_1]

مرلین منسون یک قانون جاذبه ابرقهرمان. صبر کنید آنچه… ؟

من می توانم درک چرا این به نظر می رسد پوچ در ابتدا; اما فقط شنیدن من و شما خواهید دید آنچه منظور من است-و شاید حتی یادگیری یک یا دو چیز شما می توانید به بازگشت به قانون جاذبه عمل!

اول مرلین منسون یک ابرقهرمان از قانون چرا که او “جعلی آن تا زمانی که او آن را”. و هر چند که ان عبارت از آن امر به کالاها و همچنین. قبل از او معروف او کتاب خودش را نشان می دهد و عمل به عنوان اگر او بودند یک چیز بزرگ بعدی در خارج از لس آنجلس در تور-و دلیل این امر اغلب به مراتب بهتر رزرو و پرداخت پس از آن کسی در مورد وضعیت خود را. چرا که او در عمل چگونه یک نام بزرگ افراد مشهور را پذیرفته و کمتر او پذیرفته شد و به عنوان یکی.

بعدی مرلین منسون سوار موج یک گروه با او اختلاف نظر تمام راه را به بالا. مرلین منسون بود تحریک آمیز و متقاعد بسیاری از حومه نوجوانان به سوال اقتدار و دین است. این ترس و خشم بسیاری از نوجوانان و والدين باعث بخش بزرگی از مزاحمت پدر و مادر به ممنوعیت فرزندان خود را از گوش دادن به موسیقی خود را. (هر کسی که می داند که بچه ها می دانند که این سریع ترین راه به نوبه خود آنها را بر روی چیزی… شاید پدر و مادر باید ممنوعیت خوردن سالم و شاد بودن!) اما حتی بهتر از این او ادامه داد: بسیار خشمگین به پدر و مادر و گروه های مذهبی تا زمانی که آنها شروع به خرید موسیقی, فیلم ها و سایر کالا و سوزاندن آنها یکهو در مقابل کلیساها. و حتی بهتر از آنها شروع به اعتراض خود را نشان می دهد.

این است که قانون جاذبه کار برای مرلین و پدر و مادر و گروه های مذهبی است. و اگر آن را به نظر می رسد عجیب و غریب در ابتدا گروه های مذهبی رو فقط به آنچه آنها می خواستند. همه از این تاکتیک برای حذف مرلین منسون و موسیقی خود را از زندگی فرزندان خود را نه تنها افزایش فروش کلی خود را-و در نتیجه تضمین بیشتر موسیقی فیلم بیشتر بزرگتر تورهای غیره.-اما تحت فشار قرار دادند و او را بیشتر به محل موردتوجه وتماشای عموم خواستار توجه به او. سخت تر از آنها تحت فشار قرار دادند و در برابر او بزرگتر او کردم. این است زیرا اگر شما شامل چیزی خواست یا ناخواسته-در تجربه خود و در مقابل فشار و یا برای آن شما می خواهید آن را ببینید و بیش از بیش و بیش از دوباره. کلیدی برای از بین بردن همه چیز را از تجربه است که نادیده گرفتن آنها و با توجه به جایگزین بهتر.

ترین جالب ترین چیزی که در مورد این که پدر و مادر خواهد ایستاد خارج را نشان می دهد مانند Ozzfest اعتراض مرلین منسون در حالی که در داخل وجود دارد و گروههای که در مقایسه را آقای منسون مانند بارنی (مثلا Cannibal Corpse). در تمام تمرکز خود را بر منسون آنها از دست رفته و دیگر چیزهایی که کودکان خود را در معرض می تواند به خصوص به این دلیل که بیشتر ننگین شعر اغلب نامفهوم به افرادی که نمی گوش دادن به تعداد زیادی از فلز.

در نهایت مرلین منسون خود را متمرکز بر تاریکی و منفی. به عنوان حرفه خود پیشرفت او را جذب افرادی که او را متهم کرد شدید منفی: مذهبی مردم اعتراض او پدر و مادر از او متنفر بودم و او متهم شد که باعث خشونت مانند مدرسه تیراندازی. بنابراین در حالی که از یک طرف این ساخته شده او را محبوب و در اخبار این نیز ساخته شده او را به یک هدف برای بسیاری از شعارهای منفی را که یک ابرقهرمان به فشار را کنار بگذارند. او اما قادر به این فشار را کنار گذاشته و هنوز هم باعث می شود موسیقی این روز.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.