خمیر تکسچر و طرز استفاده

داده مخلوط سطح

سایه بان خانه – مخلوط سطح – این خمیر معروف است به مخلوط ، که از طریق آن می توان شکل ها و ساختارهای مختلفی ساخت. این چسب در سازه های نقاشی در ناحیه کار پتینه استفاده می شود. در ادامه ، ما علاوه بر این ماده خام در ساخت نقاشی را نیز بررسی خواهیم کرد.

اصطلاح مخلوط سطح در کار پتینه

این اصطلاح به معنای سطح برای ساختن سطوح و سازه های متنوع با سطح استثنایی است که دارای سازگاری جدی است و فرد می تواند بدون کشش زیاد طرح و سطح ایده آل مشتری و خود را از طریق آن بسازد. به حقیقت گفته می شود ، باید پذیرفت كه هدف اساسی استفاده از مخلوط تمام شده در كار پتینه این است كه زمان بیشتری طول می كشد تا خمیر تمیز شده خشک شود ، كه در تیجا انعطاف پذیری بیشتری دارد ، حرکت دست روی مخلوط نسبتاً زیاد و سطح است. و پیکربندی مورد نظر است. ساده برای اجرا

جایگزین مخلوط سطح

شما ممکن است در فکر این باشید که آیا می توانید از اصلاح دیگری به جای این خمیر استفاده کنید. پاسخ مناسب بله است. با وجود خمیر سطحی ، می توان از خشت های روغنی (نقاشان) برای ساختن سطح روی سطوح مختلف استفاده کرد. از آنجا که رس های روغنی (نقاشی) تا حد زیادی بهبود یافته و از کیفیت برتر نسبت به چسب های مختلف برخوردار هستند. توضیحی که در مورد ماهیت بهتر این خاک رس وجود دارد ، نزدیکی یک شربت منحصر به فرد در چیدمان رس های روغنی است. رس سفالی مقرون به صرفه تر و معقول تر از سایر مقایسات ارائه شده در فروشگاه ها است زیرا هم زمان و هم پول نقاشی ساختار را کنار می گذارد.

چرا از خشت نرم و صاف استفاده نمی شود؟

هدف اصلی در این امر عدم موفقیت افراد در ساخت و آماده سازی آفرینش های هنری نفتی است. بیشتر افراد غیر مسئول در نقاشی ساختمان به دلیل عدم تولید روغن (خاک رس برای نقاشی ساختمان) از مخلوط تمام شده استفاده می کنند که هزینه نقاشی سازه را افزایش می دهد و مهمترین و آخرین تلفات مشتری است. کار تجمع هنری ساختمان خانه رنگ در تلاش است تا با استفاده از رس های روغنی به جای خمیر سطحی ، علی رغم کالیبر بالا ، هزینه به تدریج معقولی را برای مشتری ارائه دهد.

منبع : https://haadish.com/shop/material/texture/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *